Odszkodowania Łomża, uzyskaj odszkodowanie w Łomży

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dokumentacja niezbędna do odszkodowania Łomża

Towarzystwo ubezpieczeniowe w celu określenia wysokości odszkodowania, musi opierać się o konkretne dokumenty. Jeżeli poszkodowany wnosi o odszkodowanie za uszkodzony pojazd, będzie musiał w tym celu przedstawić ubezpieczycielowi fakturę lub kosztorys naprawy pojazdu. W przypadku gdy doszło do urazów ciała bądź stałego uszczerbku na zdrowiu, bardzo ważna będzie dokumentacja medyczna, która potwierdzi doznaną szkodę osobową. Niezbędne będą więc wypisy szpitalne, skierowania na badania czy opinie lekarzy i specjalistów. Poszkodowani mogą również wnosić o zwrot pieniędzy m.in. za zakup leków i sprzętu ortopedycznego, zabiegi medyczne lub rehabilitacyjne, dojazdy do szpitala czy apteki oraz usługi pielęgnacyjne, świadczone przez osoby trzecie (w tym najbliższych członków rodziny). Wszystko to należy poprzeć stosownymi rachunkami lub fakturami.

Kto może pomóc uzyskać odszkodowanie w Łomży?

Z racji tego, że aż 89% wypłacanych odszkodowań jest nieadekwatna do poniesionych szkód materialnych, spora część pokrzywdzonych decyduje się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą. Firmy te zajmują się dochodzeniem odszkodowań oraz pozostałych świadczeń powypadkowych w imieniu swojego klienta. Dzięki temu poszkodowani nie muszą kontaktować się z ubezpieczycielem i wymieniać się z nim dokumentacją. Wszystkie te obowiązki przejmuje kancelaria odszkodowawcza, która kompleksowo zajmuje się prowadzeniem sprawy.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Łomży

Nasz oddział w Łomży

helpfind

Oddział w Łomży
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830