Odszkodowania Lubin, uzyskaj odszkodowanie w Lubinie / Lubiniu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia i odszkodowania Lubin

Poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych mają prawo do ubiegania się o odszkodowanie oraz zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy. W tym celu muszą przygotować szereg dokumentów, które potwierdzą dokonane wydatki oraz poniesione obrażenia na ciele. Będą to więc rachunki, faktury, wypisy szpitalne, skierowania na badania, zwolnienia lekarskie. O odszkodowanie należy wnosić dopiero po zakończonym okresie leczenia oraz rehabilitacji.

Nieco bardziej skomplikowana jest kwestia wypłaty zadośćuczynienia. Przede wszystkim zakłady ubezpieczeń niechętnie decydują się na wypłatę tego świadczenia w odpowiednio wysokiej kwocie. Z drugiej strony nie można wprost wycenić doznanych szkód niematerialnych, takich jak ból czy cierpienie. W tym celu najlepiej zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej, która od początku do końca zajmie się prowadzeniem sprawy.

Kancelaria odszkodowawcza w Lubinie

Pomoc kancelarii odszkodowawczej jest niewątpliwie bardzo komfortowym oraz skutecznym rozwiązaniem dla osób poszkodowanych. Z racji tego, że wszystkimi obowiązkami zajmuje się wyspecjalizowana firma, pokrzywdzeni nie muszą kontaktować się z ubezpieczycielem ani sporządzać czasochłonnych i skomplikowanych pism odwoławczych. Minusem tego rozwiązania jest konieczność zapłaty stosownej prowizji, ale biorąc pod uwagę pozyskane kwoty odszkodowań oraz innych świadczeń, wsparcie kancelarii odszkodowawczej będzie dużo korzystniejsze dla poszkodowanego.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Lubina

Nasz oddział w Lubinie / Lubiniu

helpfind

Oddział w Lubinie / Lubiniu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830