Odszkodowania Lubliniec, uzyskaj odszkodowanie w Lublińcu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj wyższe kwoty odszkodowania Lubliniec

Osoby, które doznały urazu na skutek wypadku komunikacyjnego, w gospodarstwie rolnym lub przy pracy, mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania oraz innych świadczeń od ubezpieczyciela. Najważniejsze będzie udokumentowanie poniesionych wydatków na leczenie oraz zakup niezbędnych lekarstw czy urządzeń rehabilitacyjnych. W tym celu należy przedstawić ubezpieczycielowi stosowne rachunki oraz faktury. Niezbędna będzie również dokumentacja medyczna, która potwierdzi doznane obrażenia oraz czas leczenia. Można zaliczyć do niej wypisy szpitalne, zwolnienia lekarskie, opinie lekarzy specjalistów czy notatki służb ratunkowych.

Zadośćuczynienie a odszkodowanie w Lublińcu

Nie wszyscy mają świadomość tego, że za wszelkie straty niematerialne takie jak ból, cierpienie czy smutek po utracie bliskiej osoby, przysługuje stosowna kwota pieniężna, tytułem zadośćuczynienia. W odróżnieniu do odszkodowania, którego wysokość można obliczyć na podstawie rachunków czy faktur, zadośćuczynienia nie można kalkulować w ten sposób. Niemożliwa jest bezpośrednia wycena szkód osobowych, a z drugiej strony  konkretna kwota zadośćuczynienia powinna być możliwie adekwatna do poniesionych strat moralnych. Dlatego też warto podczas określania właściwej kwoty zadośćuczynienia, sugerować się orzecznictwem sądowym w podobnych sprawach.

Sądy na przestrzeni wielu lat wypracowały pewien wzorzec, według którego zasądzane są określone kwoty zadośćuczynień, zależnie od wielu czynników w konkretnej sprawie. Najlepiej jest o pomoc w ustaleniu wysokości kwoty zadośćuczynienia, zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej. Firmy te mają zazwyczaj ogromne doświadczenie i bez problemu mogą wystosować do ubezpieczyciela wniosek o przyznanie adekwatnej do poniesionych strat moralnych – kwoty zadośćuczynienia.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Lublińca

Nasz oddział w Lublińcu

helpfind

Oddział w Lublińcu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830