Odszkodowania Międzychód, uzyskaj odszkodowanie w Międzychodzie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie w Międzychodzie za wypadek komunikacyjny

Poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych, mają prawo wnosić o wypłatę odszkodowania z polisy OC sprawcy zdarzenia. W tym celu muszą skontaktować się z jego zakładem ubezpieczeń i złożyć odpowiednie dokumenty potwierdzające leczenie oraz rehabilitację. Będą to np. wypisy szpitalne, opinie lekarzy, skierowania na badania, zwolnienia lekarskie czy notatki służb ratowniczych. Zakład ubezpieczeń ma obowiązek pokryć wszelkie koszty leczenia, które poniósł poszkodowany na skutek wypadku. Trzeba dodać, że osoba pokrzywdzona nie musi korzystać wyłącznie z prywatnych placówek medycznych. Jeżeli zabiegi w prywatnej klinice przyspieszą proces rekonwalescencji, poszkodowany ma  pełne prawo aby domagać się zwrotu pieniędzy za usługi medyczne w takiej firmie.

Pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia i odszkodowania Międzychód

Niestety aż 89% wypłacanych odszkodowań jest zbyt niska i nie rekompensuje w pełni, wszystkich poniesionych wydatków przez poszkodowanych. To sprawia, że konieczne staje się wysłanie pisma odwołującego do ubezpieczyciela, z nadzieją, że ten zmieni decyzję i wypłaci większe odszkodowanie. Dużo skuteczniej można pozyskać świadczenia powypadkowe z pomocą kancelarii odszkodowawczej. Zlecając prowadzenie sprawy takiej firmie, nie trzeba już martwić się o ciągły kontakt z ubezpieczycielem i pisanie specjalnych dokumentów. Wszystkim w imieniu poszkodowanego, zajmuje się kancelaria. Jedynym minusem tego rozwiązania jest konieczność zapłaty za usługi kancelarii, najczęściej w formie prowizji po wygranej sprawie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Międzychodu

Nasz oddział w Międzychodzie

helpfind

Oddział w Międzychodzie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830