Odszkodowania Mikołów, uzyskaj odszkodowanie w Mikołowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dokumenty niezbędne do uzyskania odszkodowania Mikołów

Odszkodowanie ma w swoim założeniu zrekompensować wszystkie szkody materialne, jakie poniósł poszkodowany na skutek wypadku. Staje się jasne, że należy przedstawić ubezpieczycielowi dokumenty, które potwierdzą i wskażą kwoty dokonanych wydatków. Jeżeli w wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia lub zniszczenia mienia, trzeba sporządzić kosztorys jego naprawy. W przypadku, gdy osoba doznała obrażeń ciała, ubezpieczyciel musi pokryć wszelkie koszty leczenia oraz rehabilitacji. W tym celu należy przedstawić szereg różnych dokumentów, najważniejsze to: faktury i rachunki za zakup leków, usługi medyczne w prywatnych placówkach, opinie lekarskie potwierdzające doznany uraz, skierowania na dalsze badania oraz notatki służb ratunkowych.

Kto może pomóc uzyskać wyższe odszkodowanie w Mikołowie?

Poszkodowani mogą dochodzić odszkodowania samodzielnie bądź też z pomocą wyspecjalizowanych firm. Oba te rozwiązania mają swoje dobre i gorsze strony. Działając osobiście trzeba uzbroić się w cierpliwość i przygotować na sporządzanie wielu pism do ubezpieczyciela. Drugim rozwiązaniem jest zlecenie prowadzenia sprawy kancelarii odszkodowawczej. Dzięki temu pokrzywdzony nie musi się niczym martwić, a wszystkim od początku do końca zajmuje się kancelaria. Usługi takich firm nie są jednak darmowe i zazwyczaj opierają się o rozliczenie prowizyjne. Z drugiej strony jednak, klienci nie muszą z góry wnosić żadnych opłat, a rozliczają się z kancelarią dopiero po wygranej sprawie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Mikołowa

Nasz oddział w Mikołowie

helpfind

Oddział w Mikołowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830