Odszkodowania Milicz, uzyskaj odszkodowanie w Miliczu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak starać się o odszkodowanie w Miliczu?

Na samym początku należy wziąć pod uwagę rodzaj polisy, z którego ma zostać wypłacone odszkodowanie. Na innych warunkach opierać się będzie polisa NNW i OC. W pierwszym przypadku czyli dochodzenia świadczeń z polisy nieobowiązkowej NNW, trzeba zapoznać się warunkami ubezpieczenia oraz umową zawartą z ubezpieczycielem. O procesie likwidacji oraz zgłaszania szkody, można przeczytać z wyżej wymienionych dokumentów.

Zupełnie inaczej wygląda dochodzenie odszkodowania z polisy OC. W tym przypadku o wszystkim decydują konkretne artykuły ustaw w państwie. Dzięki temu zakres świadczeń przysługujący poszkodowanym z polisy OC jest dużo szerszy, niż w przypadku dobrowolnych polis ubezpieczeniowych, zawieranych na indywidualnych warunkach. Rodzaj dokumentów wymaganych do wypłaty odszkodowania nie będzie w obu przypadkach  znacząco się różnił. Z pewnością niezbędne będą faktury i rachunki, które potwierdzą dokonane wydatki oraz wszelka dokumentacja medyczna.

Kto może pomóc przy dochodzeniu odszkodowania Milicz?

Z racji tego, że bardzo często kwoty odszkodowań są zbyt niskie i nie rekompensują wszystkich poniesionych przez poszkodowanych strat materialnych, pomoc kancelarii odszkodowawczych staje się niekiedy wręcz koniecznością. Poszkodowani mogą skorzystać ze wsparcia prawnego tych firm, co jest bardzo bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem. Nierzadko też kwoty pozyskane z pomocą kancelarii odszkodowawczych są niejednokrotnie wyższe niż te, proponowane przez zakłady ubezpieczeń.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Milicza

Nasz oddział w Miliczu

helpfind

Oddział w Miliczu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830