Odszkodowania Nakło nad Notecią, uzyskaj odszkodowanie w Nakle nad Notecią

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Wyższe kwoty odszkodowania Nakło nad Notecią

Niezależnie od tego, czy poszkodowany uległ wypadkowi na drodze, przy pracy czy na gospodarstwie rolnym, świadczenia przysługujące mu z polisy OC będą w każdym przypadku takie same. Pierwszym z nich jest odszkodowanie za wszelkie szkody materialne. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że pracownicy, którzy doznali urazu w trakcie wykonywania pracy, powinni w pierwszej kolejności zgłosić się do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dopiero po otrzymaniu odszkodowania z tej instytucji, mogą ubiegać się o dodatkowe świadczenia z polisy OC pracodawcy. Oprócz odszkodowania, poszkodowanemu może przysługiwać również zadośćuczynienie, czyli jednorazowa rekompensata pieniężna za doznane szkody osobowe. Ponadto, jeżeli osoba na skutek wypadku poniosła śmierć, o wypłatę zadośćuczynienia może ubiegać się jej najbliższa rodzina.

Jak walczyć o odszkodowanie w Nakle nad Notecią?

O wypłatę należnych świadczeń powypadkowych, można ubiegać się osobiście lub z pomocą kancelarii odszkodowawczej. W pierwszym przypadku należy liczyć się z koniecznością sporządzania wielu pism odwołujących oraz zarezerwowania sporej ilości wolnego czasu. Pomoc kancelarii odszkodowawczej jest dla poszkodowanego bardzo wygodnym rozwiązaniem. Wszystkim od początku do końca zajmuje się wtedy wyspecjalizowana firma, która po zakończonej sprawie, pobiera stosowną prowizję. Poszkodowany musi wyłącznie dostarczyć kompletną dokumentację do kancelarii odszkodowawczej.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Nakła nad Notecią

Nasz oddział w Nakle nad Notecią

helpfind

Oddział w Nakle nad Notecią
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830