Odszkodowania Namysłów, uzyskaj odszkodowanie w Namysłowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj zadośćuczynienie, rentę i odszkodowanie w Namysłowie

Zakres świadczeń przysługujących poszkodowanym z polisy OC, jest bardzo szeroki i zagwarantowany przez krajowe prawo. Najbardziej znanym świadczeniem jest odszkodowanie, a więc rekompensata za wszelkie szkody materialne. Aby móc ubiegać się o to świadczenie, należy przede wszystkim posiadać wszystkie faktury i rachunki, które potwierdzą poniesione wydatki. Ubezpieczyciel musi pokryć koszty wynikające z zakupu lekarstw, zabiegów medycznych czy opieki pielęgnacyjnej. W tym miejscu warto zaznaczyć, że opieka świadczona przez osoby najbliższe, również podlega stosownemu wynagrodzeniu. Innym świadczeniem powypadkowym jak zadośćuczynienie, czyli rekompensata pieniężna za doznane szkody osobowe, takie jak ból i cierpienie, wywołane poniesionym urazem.

Kto może pomóc w uzyskaniu odszkodowania Namysłów?

Z uwagi na to, że bardzo często kwoty wypłacanych odszkodowań nie są w stanie pokryć wszystkich wydatków, które poniosły osoby poszkodowane – większość z nich decyduje się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą. Firmy te bardzo sprawnie pozyskują wszelkiego rodzaju świadczenia powypadkowe od zakładów ubezpieczeń. Dzięki temu poszkodowani nie muszą tracić czasu na sporządzanie skomplikowanych pism odwoławczych. Wszystkim zajmuje się kancelaria odszkodowawcza, a konkretnie przydzielony do sprawy prawnik. Niestety wsparcie prawne kancelarii nie jest bezpłatne i wiąże się z koniecznością zapłaty prowizji po wygranej sprawie. Z drugiej strony jednak, poszkodowani nie muszą ponosić żadnych kosztów wstępnych, a rozliczają się dopiero z końcem postępowania.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Namysłowa

Nasz oddział w Namysłowie

helpfind

Oddział w Namysłowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830