Odszkodowania Nisko, uzyskaj odszkodowanie w Nisku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Najwyższe kwoty zadośćuczynienia i odszkodowania Nisko

Osoby, które ucierpiały w wypadku komunikacyjnym, mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania oraz innych świadczeń powypadkowych od ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. Nawet, jeżeli nie posiadał on ważnej polisy OC, poszkodowanym i tak będą przysługiwały wszystkie świadczenia. W takim przypadku ich wypłatą zajmie się Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Oprócz odszkodowania za zniszczone mienie, poszkodowani mogą również ubiegać się o zadośćuczynienie, a więc wynagrodzenie pieniężne za poniesione wskutek wypadku, szkody osobowe. Można zaliczyć do nich ból i cierpienie, spowodowane urazami oraz smutek i żal po śmierci osoby bliskiej, która zginęła w wypadku. Trudne może okazać obliczenie wysokości zadośćuczynienia w konkretnej sprawie. Niemożliwa jest wycena szkód niematerialnych, w przeciwieństwie do odszkodowania, które można uzasadnić fakturami lub rachunkami. W tym celu najlepiej jest zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej, która pomoże w uzyskaniu zadośćuczynienia, w kwocie adekwatnej do poniesionych strat moralnych.

Kto może pomóc uzyskać zadośćuczynienie i odszkodowanie w Nisku?

Spora część osób poszkodowanych, decyduje się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą. Spowodowane jest to tym, że bardzo często kwoty odszkodowań lub innych świadczeń zaproponowane przez ubezpieczycieli, są zbyt niskie. Poszkodowani mogą co prawda osobiście składać odwołania i stawiać się na rozprawy sądowe, ale wiąże się to z ogromnym stresem i utratą sporej ilości cennego czasu. Dużo korzystniejszym rozwiązaniem będzie powierzenie swojej sprawy, kancelarii odszkodowawczej.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Niska

Nasz oddział w Nisku

helpfind

Oddział w Nisku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830