Odszkodowania Nowa Sól, uzyskaj odszkodowanie w Nowej Soli

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak ubiegać się o odszkodowanie w Nowej Soli?

Proces dochodzenia odszkodowania z początku wydaje się bardzo prosty. Wystarczy przedstawić ubezpieczycielowi niezbędne dokumenty i czekać na wypłatę spodziewanego odszkodowania. Niestety w praktyce wygląda to o wiele bardziej skomplikowanie. Ilość dokumentów, które należy zgromadzić może być całkiem spora, ale właśnie od tego zależeć będzie wysokość wypłaconego odszkodowania. Towarzystwo ubezpieczeniowe zaspokajając roszczenia poszkodowanego z polisy OC, ma obowiązek pokryć wszystkie wydatki, które poniósł poszkodowany w związku z wypadkiem. A więc będzie to np. zakup leków, sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, koszty zabiegów i usług medycznych, koszty opieki pielęgnacyjnej świadczonej w domu przez osoby trzecie oraz koszty dojazdów do placówek medycznych. Poszkodowany będzie musiał również przedstawić wszelką dokumentację medyczną, która potwierdzi doznane obrażenia ciała i przebieg leczenia oraz rehabilitacji.

Pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia i odszkodowania Nowa Sól

Wypłacane kwoty odszkodowań przez ubezpieczycieli nierzadko są zbyt niskie, aby w pełni pokryć koszty poniesione przez osoby poszkodowane. Z tego powodu, coraz częściej pokrzywdzeni decydują się zwrócić o pomoc do kancelarii odszkodowawczych. Firmy te doskonale wiedzą jak uzyskać najwyższe świadczenia powypadkowe w imieniu swoich klientów. To rozwiązanie jest bardzo korzystne dla poszkodowanych, z wielu różnych względów. Niestety pomoc prawna świadczona przez kancelarie, nie jest bezpłatna. Po zakończonej sprawie, firmy te pobierają stosowną prowizję od wygranej kwoty odszkodowania.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Nowej Soli

Nasz oddział w Nowej Soli

helpfind

Oddział w Nowej Soli
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830