Odszkodowania Nowy Sącz, uzyskaj odszkodowanie w Nowym Sączu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Najwyższe kwoty zadośćuczynienia i odszkodowania Nowy Sącz

Na wysokość świadczeń powypadkowych ma wpływ wiele czynników. Przede wszystkim każdy rodzaj świadczenia, wymaga bardzo często osobnych dokumentów. W przypadku odszkodowania za szkody materialne, najważniejsze będą rachunki i faktury, które potwierdzą poniesione wydatki. Poszkodowani mogą liczyć na zwrot pieniędzy za wszelkie zabiegi medyczne, zakup niezbędnych leków i sprzętu ortopedycznego, dojazdy do szpitala czy koszty opieki pielęgnacyjnej świadczonej przez osoby trzecie. Trzeba również zaznaczyć, że osoby poszkodowane nie mają obowiązku leczyć się w państwowych placówkach.

Nieco inaczej wygląda sprawa dochodzenia zadośćuczynienia. Z uwagi na to, że jest to rekompensata za wszelkiego rodzaju szkody osobowe, nie można w prosty sposób jej wycenić. Kwota zadośćuczynienia może wynosić od kilkuset do nawet kilku milionów złotych. Wszystko zależy od konkretnej sprawy. Dlatego też warto rozważyć kontakt z kancelarią odszkodowawczą, która pomoże uzyskać adekwatną kwotę zadośćuczynienia.

Jak starać się o odszkodowanie w Nowym Sączu?

Proces dochodzenia świadczeń powypadkowych może być poprowadzony osobiście lub z pomocą kancelarii odszkodowawczej. W pierwszym przypadku to osoba poszkodowana lub działająca w jej imieniu, będzie musiała przygotować szereg różnych dokumentów, które zostaną później wysłane do zakładu ubezpieczeń. Może zdarzyć się, że poszkodowany spotka się z odmową wypłaty pieniędzy lub wypłatą zbyt niskiego odszkodowania, wtedy konieczne będzie sporządzenie pisma odwołującego. W drugim przypadku, prowadzeniem sprawy zajmuje się kancelaria, która bierze na siebie wszystkie obowiązki poszkodowanego i działa w jego imieniu.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Nowego Sącza

Nasz oddział w Nowym Sączu

helpfind

Oddział w Nowym Sączu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830