Odszkodowania Nowy Tomyśl, uzyskaj odszkodowanie w Nowym Tomyślu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

O jakie kwoty odszkodowania Nowy Tomyśl można się ubiegać?

Wysokość kwoty odszkodowania zależy w głównej mierze od rachunków oraz faktur, przedstawionych ubezpieczycielowi. Na ich podstawie można obliczyć wysokość odszkodowania. Jakie konkretnie wydatki może pokryć ubezpieczyciel? Wszystko zależy od rodzaju polisy. W przypadku, gdy poszkodowany posiadał dobrowolne ubezpieczenie NNW, o wszystkim decydują zapisy w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia oraz w samej umowie. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku polisy odpowiedzialności cywilnej, czyli OC. Mają w niej zastosowanie konkretne artykuły ustaw, uchwalanych w państwie. Obecnie zakres możliwych świadczeń powypadkowych z polisy OC, nie kończy się na odszkodowaniu. Poszkodowani mogą również ubiegać się o wypłatę zadośćuczynienia lub renty.

Jak kancelaria może pomóc uzyskać najwyższe odszkodowanie w Nowym Tomyślu?

Dochodzenie świadczeń powypadkowych wymaga od poszkodowanych sporej cierpliwości oraz inicjatywy. Więcej problemów i zawiłości pojawia się, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania lub przyznaje je w zdecydowanie zbyt niskiej kwocie. W takiej sytuacji niezbędne będzie sporządzenie odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Niestety wniesienie takiego dokumentu, nie gwarantuje pozytywnego zakończenia sprawy. Zdecydowanie prościej jest powierzyć prowadzenie sprawy kancelarii odszkodowawczej. Dzięki temu poszkodowany ma pewność, że dochodzeniem odszkodowania w jego imieniu zajmuje się wykwalifikowany prawnik. Kancelarie zajmują się kompleksową obsługą spraw związanych z dochodzeniem świadczeń powypadkowych oraz świadczą inne usługi prawne.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Nowego Tomyśla

Nasz oddział w Nowym Tomyślu

helpfind

Oddział w Nowym Tomyślu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830