Odszkodowania Oborniki, uzyskaj odszkodowanie w Obornikach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj wyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie w Obornikach

Osoby poszkodowane w wypadku przy pracy, na drodze lub gospodarstwie rolnym, mogą ubiegać się o wypłatę świadczeń z polisy OC. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla posiadaczy pojazdów mechanicznych oraz właścicieli gospodarstw rolnych. Dzięki temu nie muszą oni wykładać własnych pieniędzy na naprawę szkód, które wyrządzili. Pokryciem tych kosztów zajmuje się towarzystwo ubezpieczeniowe, które na wniosek poszkodowanego, wypłaca mu odpowiednią kwotę odszkodowania lub innego świadczenia.

Najpierw jednak poszkodowani są zobowiązani do skompletowania szeregu dokumentów. Będą to przede wszystkim odpowiednie faktury oraz rachunki za prywatne leczenie, zakup leków czy koszty prywatnej opieki nad osobą poszkodowaną. Ubezpieczyciel będzie również wymagał dokumentacji medycznej, potwierdzającej doznane obrażenia. Będą to m.in. wypisy szpitalne, skierowania na dalsze leczenie, opinie lekarzy i specjalistów oraz zwolnienia lekarskie.

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania Oborniki

Niestety bardzo często poszkodowani spotykają się z zaniżonym odszkodowaniem bądź też odmową wypłaty pieniędzy. Wtedy nie pozostaje im nic innego, jak sporządzenie pisma odwołującego. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi kancelaria odszkodowawcza. Jej pomoc to niekiedy jedyna możliwa droga do uzyskania wyższych kwot świadczeń powypadkowych. Wsparcie doświadczonego prawnika okazuje się nieocenione przy bardzo skomplikowanych sprawach, wymagających rozpatrzenia wielu pism i dokumentów.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Obornik

Nasz oddział w Obornikach

helpfind

Oddział w Obornikach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830