Odszkodowania Olesno, uzyskaj odszkodowanie w Oleśnie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak starać się o wypłatę odszkodowania Olesno?

Zarówno za wypadek komunikacyjny, przy pracy lub w rolnictwie, poszkodowanym przysługują świadczenia powypadkowe z polisy OC. Towarzystwo ubezpieczeniowe musi pokryć wszystkie koszty leczenia i rehabilitacji oraz naprawy zniszczonego mienia np. samochodu. Obowiązkiem poszkodowanego w tej kwestii będzie przedstawienie ubezpieczycielowi stosownych rachunków oraz faktur. Na ich podstawie zostanie określona wysokość odszkodowania do wypłaty.

Poszkodowani mogą również ubiegać się o przyznanie zadośćuczynienia. Świadczenie to w przeciwieństwie do odszkodowania, dotyczy wyłącznie szkód niematerialnych, takich jak cierpienie na skutek poniesionych obrażeń ciała lub smutek po śmierci bliskiej osoby. Największy problem to ustalenie wysokości kwoty zadośćuczynienia, gdyż nie można wycenić negatywnych odczuć psychicznych. W tym celu najlepiej skontaktować się z doświadczoną kancelarią odszkodowawczą, która pomoże określić adekwatną do konkretnej sprawy, kwotę zadośćuczynienia.

Jakie dokumenty będą potrzebne aby uzyskać odszkodowanie w Oleśnie?

Poszkodowani, którzy ubiegają się o wypłatę odszkodowania Olesno z polisy OC, powinni przedstawić ubezpieczycielowi wszystkie faktury oraz rachunki, które potwierdzą poniesione wydatki na leczenie i rehabilitację. Na ich podstawie zostanie określona wysokość odszkodowania. Warto również zaznaczyć, że należy się zwrot kosztów za opiekę pielęgnacyjną świadczoną przez osoby trzecie – w tym członków rodziny. Poszkodowany powinien również sporządzić listę z informacjami na temat dokonanych przejazdów do szpitala, placówek medycznych czy aptek. Ubezpieczyciel zwróci koszty takich przejazdów.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Olesna

Nasz oddział w Oleśnie

helpfind

Oddział w Oleśnie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830