Odszkodowania Olkusz, uzyskaj odszkodowanie w Olkuszu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj najwyższe kwoty odszkodowania Olkusz

Ubiegając się o wszelkie świadczenia po wypadku komunikacyjnym, należy starannie przygotować niezbędne dokumenty dla zakładu ubezpieczeń. W celu wypłaty odszkodowania za uszkodzone lub zniszczone mienie oraz koszty leczenia, poszkodowany musi zgromadzić faktury i rachunki, które udowodnią poniesione koszty. Towarzystwo ubezpieczeniowe ma obowiązek zwrócić pieniądze m.in. za zabiegi medyczne w prywatnych placówkach, zakup niezbędnych leków oraz sprzętu ortopedycznego, dojazdy do placówek medycznych oraz usługi pielęgnacyjne, świadczone w domu.

Oprócz powyższych dokumentów, należy przedstawić również materiały, które potwierdzą poniesione obrażenia na ciele oraz przebieg ich leczenia. Można zaliczyć do nich opinie lekarzy i specjalistów, skierowania na badania, zwolnienia lekarskie, wypisy szpitalne czy notatki służb ratowniczych z miejsca wypadku. Trzeba również wiedzieć, że odszkodowanie nie jest jedynym świadczeniem przysługującym po wypadku. Bardzo istotne jest również zadośćuczynienie, a więc rekompensata za wszelkiego rodzaju szkody osobowe, poniesione na skutek wypadku.

Kto pomoże uzyskać wyższe odszkodowanie w Olkuszu?

Poszkodowani coraz częściej decydują się uzyskać pomoc od wyspecjalizowanych kancelarii odszkodowawczych. Spowodowane jest to niskimi kwotami odszkodowań lub problemami z uzyskaniem świadczeń powypadkowych od ubezpieczycieli. Działanie na własną rękę niestety wiąże się z różnymi trudnościami. Pomoc kancelarii odszkodowawczej to ogromne ułatwienie dla osób poszkodowanych i bardzo często jedyna możliwa droga do uzyskania przysługujących świadczeń od zakładu ubezpieczeń.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Olkusza

Nasz oddział w Olkuszu

helpfind

Oddział w Olkuszu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830