Odszkodowania Opatów, uzyskaj odszkodowanie w Opatowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dochodzenie zadośćuczynienia i odszkodowania Opatów

Poszkodowanym, którzy ucierpieli na skutek wypadku komunikacyjnego, przysługuje szereg świadczeń z polisy OC sprawcy wypadku. Pierwszym z nich jest odszkodowanie za wszelkie poniesione straty materialne. Można zaliczyć do nich koszty naprawy uszkodzonego samochodu i wynajmu pojazdu zastępczego, koszty zabiegów medycznych, rehabilitacji, dojazdów, niezbędnych medykamentów czy sprzętu ortopedycznego. Aby starać się o wypłatę odszkodowania, niezbędne będzie przedłożenie stosownych rachunków oraz faktur, potwierdzających dokonane wydatki. Ponadto należy posiadać wszelką dokumentację medyczną, taką jak wyniki badań, opinie lekarzy specjalistów, wypisy szpitalne, skierowania na dalsze leczenie, zwolnienia lekarskie.

Oprócz odszkodowania Opatów, poszkodowanym przysługuje również rekompensata za szkody osobowe, czyli zadośćuczynienie. Największy kłopot jednak wiąże się z określeniem kwoty zadośćuczynienia. Niestety w przeciwieństwie do odszkodowania, nie można wycenić szkód osobowych, takich jak ból, cierpienie, smutek oraz wszelkie inne, negatywne doznania psychiczne. Poszkodowany może w tym celu wzorować się na orzecznictwie sądowym, które wypracowało pewne kryteria, według których określana jest wysokość zadośćuczynienia. Drugim i dużo korzystniejszym rozwiązaniem, będzie kontakt z kancelarią odszkodowawczą, która zajmie się prowadzeniem sprawy i dochodzeniem świadczeń powypadkowych w imieniu klienta.

Jak kancelaria pomoże uzyskać odszkodowanie w Opatowie?

Osoby poszkodowane mogą dochodzić wypłaty odszkodowania samodzielnie lub z pomocą kancelarii odszkodowawczej. W pierwszym przypadku trzeba liczyć się z koniecznością rezerwacji sporej ilości wolnego czasu i sporządzania wielu pism do ubezpieczyciela. Dzięki kancelarii odszkodowawczej, cały proces dochodzenia świadczeń od zakładu ubezpieczeń staje się dużo prostszy. Wystarczy przekazać kancelarii całą dokumentację w sprawie i  czekać na wypłatę odszkodowania.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Opatowa

Nasz oddział w Opatowie

helpfind

Oddział w Opatowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830