Odszkodowania Ostróda, uzyskaj odszkodowanie w Ostródzie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dochodzenie zadośćuczynienia i odszkodowania Ostróda

Kolizje oraz wypadki na drogach to bardzo częste zdarzenia. Poszkodowani, którzy ponieśli jakiekolwiek straty, mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania z polisy OC sprawcy. W tym celu powinni zgromadzić odpowiednie dokumenty i przedstawić je ubezpieczycielowi. Jeżeli uszkodzeniu uległ pojazd, niezbędny będzie kosztorys jego naprawy lub faktura za naprawę w warsztacie samochodowym. W przypadku, gdy poszkodowany doznał obrażeń ciała, konieczne będą faktury lub rachunki za wszelkie usługi medyczne, zakup leków czy koszty rehabilitacji lub opieki. Ponadto ubezpieczyciel zwróci koszty dojazdów do placówek medycznych.

Innym świadczeniem powypadkowym jest zadośćuczynienie. W przeciwieństwie do odszkodowania, świadczenie to jest rekompensatą za wszelkiego rodzaju negatywne doznania psychiczne, takie jak ból, smutek czy cierpienie. Niestety bardzo problematyczne jest określenie wysokości zadośćuczynienia. Nie można wprost wycenić strat niematerialnych. Zbyt wysoka kwota sprawi, że ubezpieczyciel odmówi wypłaty pieniędzy. Zbyt niska nie będzie w stanie wynagrodzić szkód osobowych. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z kancelarią odszkodowawczą, która skutecznie zajmie się prowadzeniem sprawy.

Kto może pomóc uzyskać wyższe odszkodowanie w Ostródzie?

Poszkodowani, którzy mają problem z uzyskaniem odszkodowania we właściwej kwocie, mogą zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej. Dzięki temu ich sprawą zajmuje się doświadczony prawnik i nie muszą martwić się o wszelkie formalności czy ciągłą wymianę informację z ubezpieczycielem. Wszystkim zajmuje się kancelaria, która po wygranej sprawie, pobiera odpowiednią prowizję. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie gdyż znacząco odciąża poszkodowanych z szeregu obowiązków i nie wymaga wnoszenia żadnych opłat wstępnych.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Ostródy

Nasz oddział w Ostródzie

helpfind

Oddział w Ostródzie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830