Odszkodowania Ostrów Mazowiecka, uzyskaj odszkodowanie w Ostrowi Mazowieckiej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj wyższe odszkodowanie w Ostrowi Mazowieckiej i okolicach

Bardzo często kwoty odszkodowań za uszkodzony pojazd są zbyt niskie i nie wystarczają na pokrycie kosztów jego naprawy. Towarzystwa ubezpieczeniowe w aż 89% przypadków  stosują różne zabiegi, aby wypłacić poszkodowanemu niższe odszkodowanie. W takich sytuacjach warto odwołać się od decyzji ubezpieczyciela, poprzez sporządzenie odpowiedniego pisma oraz załączenie stosownego kosztorysu lub faktury za naprawę pojazdu. Niestety samo odwołanie nie będzie gwarancją na zmianę pierwotnej decyzji ubezpieczyciela. Warto o pomoc w takiej sytuacji zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej, która kompleksowo zajmie się sprawą poszkodowanego i skontaktuje się z ubezpieczycielem.

Co przyczynia się do zaniżonego odszkodowania za naprawę samochodu? Ubezpieczyciele nie uwzględniają w kosztorysie części oryginalnych, a wykorzystują tanie zamienniki, które są zdecydowanie dużo gorszej jakości. Dzięki temu zakłady ubezpieczeń mogą sporo zaoszczędzić, co niestety jest bardzo niekorzystne dla poszkodowanych. Inną praktyką jest uśrednianie stawek za pracę warsztatu naprawczego – blacharza, lakiernika, mechanika. Niekiedy są one nawet dwukrotnie niższe niż te, które panują na lokalnym rynku. Ponadto stosuje się również amortyzację (inaczej rabat lub urealnienie), która bardzo często nie powinna mieć miejsca. Wszystkie te praktyki przekładają się na wypłatę zaniżonego odszkodowania.

Dokumenty potrzebne do uzyskania odszkodowania Ostrów Mazowiecka

Osoby poszkodowane ubiegające się o wypłatę odszkodowania Ostrów Mazowiecka lub w innym mieście, powinny przedstawić ubezpieczycielowi szereg niezbędnych dokumentów. Jeżeli sprawa dotyczy uszkodzonego samochodu, konieczna będzie faktura za jego naprawę lub kosztorys, sporządzony przez rzeczoznawcę. Poszkodowani, którzy doznali urazów ciała na skutek wypadku, mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy za wszelkie koszty leczenia i rehabilitacji. W tym celu powinni przygotować rachunki za zakup leków, zabiegi medyczne czy dojazdy do szpitala i apteki. Istotna będzie również dokumentacja medyczna, do której zaliczyć można wypisy szpitalne, wyniki badań, opinie lekarzy specjalistów, zwolnienia lekarskie czy skierowania na badania. Wszystkie powyższe dokumenty będą konieczne, aby uzyskać właściwe odszkodowanie w Ostrowii Mazowieckiej.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Ostrowi Mazowieckiej

Nasz oddział w Ostrowi Mazowieckiej

helpfind

Oddział w Ostrowi Mazowieckiej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830