Odszkodowania Ostrowiec Świętokrzyski, uzyskaj odszkodowanie w Ostrowcu Świętokrzyskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dokumenty potrzebne do odszkodowania Ostrowiec Świętokrzyski

Poszkodowani ubiegając się o odszkodowanie, powinni przygotować szereg różnych dokumentów do ubezpieczyciela. Z uwagi na to, że polisa OC pokryje wszelkie koszty związane z leczeniem, niezbędne będą faktury i rachunki za usługi medyczne, zakup lekarstw, dojazdy do placówek medycznych czy usługi pielęgnacyjne. Osobom pokrzywdzonym przysługuje również zwrot kosztów adaptacji mieszkania na potrzeby osoby niepełnosprawnej, która ucierpiała na skutek wypadku. Niezbędna będzie również dokumentacja medyczna, taka jak karty informacyjne i wypisy szpitalne, skierowania na badania, zwolnienia lekarskie, wyniki badań czy notatki służb ratowniczych z miejsca zdarzenia.

Renta, zadośćuczynienie i odszkodowanie w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zakres świadczeń przysługujący poszkodowanym z polisy OC jest bardzo szeroki. Oprócz odszkodowania Ostrowiec Świętokrzyski, mogą oni ubiegać się również o zadośćuczynienie. Jest to jednorazowa rekompensata pieniężna, która ma za zadanie wynagrodzić wszelkie cierpienia i inne negatywne doznania psychiczne. Ponadto osoby pokrzywdzone, które na skutek wypadku doznały długotrwałego uszczerbku na zdrowiu, mogą wnosić o przyznanie renty. Dochodzenie odszkodowania najlepiej powierzyć kancelarii odszkodowawczej, która kompleksowo zajmie się prowadzeniem sprawy i wystąpi do ubezpieczyciela o przyznanie możliwie najwyższych kwot świadczeń powypadkowych. Pomoc firm odszkodowawczych nie jest bezpłatna. Po zakończonej sprawie, pobierają one stosowną prowizję, co z drugiej strony jest bardzo komfortowe dla klienta, gdyż nie musi on uiszczać żadnej opłaty wstępnej.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Ostrowca Świętokrzyskiego

Nasz oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim

helpfind

Oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830