Odszkodowania Ostrzeszów, uzyskaj odszkodowanie w Ostrzeszowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dochodzenie zadośćuczynienia i odszkodowania Ostrzeszów

Polisa OC chroni ubezpieczonego przed konsekwencjami finansowymi, które ponosi za wyrządzone przez siebie szkody materialne i osobowe. Osoby, które zostały poszkodowane, mogą natomiast ubiegać się o szereg różnych świadczeń od ubezpieczyciela. Pierwszym z nich jest odszkodowanie za wszelkiego rodzaju szkody materialne, takie jak zniszczone mienie, koszty leczenia czy rehabilitacji. Aby móc skutecznie ubiegać się o wypłatę odszkodowania, należy przygotować odpowiednie faktury oraz rachunki, które potwierdzą kwoty wydatków. Ubezpieczyciel powinien pokryć koszty zabiegów medycznych, leków, sprzętu rehabilitacyjnego, domowej opieki pielęgnacyjnej czy przejazdów do placówek medycznych.

Poszkodowani mogą również ubiegać się o wypłatę zadośćuczynienia. Jest to jednorazowa rekompensata pieniężna, za wszelkiego rodzaju szkodu niematerialne, takie jak ból, smutek czy cierpienie, spowodowane wypadkiem. Kwoty zadośćuczynień mogą niekiedy sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych. Oprócz powyższych świadczeń, osoby pokrzywdzone mogą również starać się o przyznanie specjalnej renty z tytułu niezdolności do pracy, zwiększonych potrzeb lub zmniejszenia się widoków powodzenia na przyszłość. Kwoty oraz zakres możliwych świadczeń, zależeć będzie jednak od indywidualnego przypadku.

Uzyskaj wyższe odszkodowanie w Ostrzeszowie dzięki kancelarii

Z racji tego, że bardzo często kwoty wypłacanych odszkodowań są zbyt niskie, osoby poszkodowane decydują się na skorzystanie z pomocy wyspecjalizowanych kancelarii odszkodowawczych. Dzięki temu nie muszą dalej martwić się o przebieg sprawy czy konieczność ciągłego kontaktu z ubezpieczycielem. Wszystkim zajmuje się wyznaczona kancelaria. Jest to bardzo korzystne i wygodne rozwiązanie dla pokrzywdzonych. Niestety pomoc prawna świadczona przez tego typu instytucje nie jest bezpłatna. Wraz z zakończeniem sprawy i pozyskaniem świadczeń, kancelarie pobierają stosowną prowizję. Z drugiej strony jest to bardzo bezpieczne dla poszkodowanego, gdyż nie musi dokonywać żadnych opłat wstępnych, a rozlicza się dopiero po wygranej sprawie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Ostrzeszowa

Nasz oddział w Ostrzeszowie

helpfind

Oddział w Ostrzeszowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830