Odszkodowania Oświęcim, uzyskaj odszkodowanie w Oświęcimiu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dokumenty niezbędne do uzyskania odszkodowania Oświęcim

Ubiegając się o wypłatę odszkodowania z polisy OC, konieczne będzie przedstawienie szeregu dokumentów, które potwierdzą poniesione szkody materialne. Z uwagi na to, że ubezpieczyciel zwróci koszty leczenia oraz rehabilitacji, niezbędne będą wszelkie rachunki oraz faktury za zabiegi medyczne, koszty opieki pielęgnacyjnej, zakup lekarstw i sprzętu ortopedycznego. Należy również przedstawić stosowną dokumentację medyczną, która potwierdzi poniesione obrażenia ciała, okres leczenia i rekonwalescencji. Można zaliczyć do niej wypisy szpitalne, zwolnienia lekarskie, opinie specjalistów, wyniki badań czy skierowania na dalsze leczenie. Poszkodowani mają również prawo do innych świadczeń powypadkowych, na przykład zadośćuczynienia. Jest to rekompensata pieniężna za szkody niematerialne, takie jak ból, cierpienie, żal czy smutek. Jeżeli doszło do śmierci osoby poszkodowanej, o zadośćuczynienie może wnioskować jego najbliższa rodzina. Osoby, które doznały trwałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu, mogą wnioskować o przyznanie renty z polisy OC.

Kto pomoże Ci uzyskać odszkodowanie w Oświęcimiu?

Niestety towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często wypłacają zbyt niskie kwoty odszkodowań. Dlatego też osoby poszkodowane decydują się na kontakt z kancelariami odszkodowawczymi. Są to wyspecjalizowane firmy, które zajmują się dochodzeniem świadczeń powypadkowych w imieniu swoich klientów. Dlaczego wsparcie prawne jest tak nieocenione w wielu przypadkach? Przede wszystkim proces dochodzenia odszkodowania Oświęcim czy też w innym mieście, może być bardzo skomplikowany, co przekłada się na konieczność sporego zaangażowania ze strony poszkodowanego. Niezbędne staje się sporządzanie wielu pism i utrzymywanie stałego kontaktu z ubezpieczycielem, co jest bardzo wyczerpujące. Dlatego warto w takich sytuacjach zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej, która zajmie się prowadzeniem sprawy.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Oświęcimia

Nasz oddział w Oświęcimiu

helpfind

Oddział w Oświęcimiu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830