Odszkodowania Otwock, uzyskaj odszkodowanie w Otwocku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Zadośćuczynienie, renta i odszkodowanie w Otwocku

Zakres świadczeń powypadkowych przysługujących z polisy OC sprawcy wypadku, jest bardzo szeroki. Wszystko to regulowane jest stosownymi ustawami. Poszkodowani mają prawo przede wszystkim do odszkodowania za poniesione straty materialne. Zaliczyć do nich można wydatki na leczenie i rehabilitację, w tym zakup niezbędnych leków, sprzętu ortopedycznego, usługi pielęgnacyjne czy dojazdy do placówek medycznych. Ponadto poszkodowanym przysługuje refundacja kosztów przystosowania mieszkania na potrzeby osoby niepełnosprawnej, która ucierpiała w wyniku wypadku.

Aby ubiegać się o wypłatę odszkodowania, konieczne będzie przygotowanie stosownej dokumentacji. Osoba poszkodowana lub kontaktująca się w jej imieniu, powinna zgromadzić wszelkiego rodzaju faktury i rachunki, które potwierdzą poniesione wydatki. Przydatna będzie również dokumentacja medyczna, do której zaliczyć można wyniki badań, skierowania na dalsze leczenie, opinie lekarzy specjalistów, wypisy szpitalne czy zwolnienia lekarskie. Poszkodowani mogą również liczyć na zadośćuczynienie, czyli rekompensatę za wszelkie szkody na osobie, takie jak cierpienie, ból, smutek czy inne, negatywne odczucia psychiczne. Jeżeli na skutek wypadku doszło do długotrwałego lub stałego uszczerbku na zdrowiu, ubezpieczyciel może przyznać specjalną rentę z tytułu zwiększonych potrzeb, niezdolności do pracy lub zmniejszenia się widoków powodzenia na przyszłość.

Wsparcie prawne i pomoc w uzyskaniu odszkodowania Otwock

Na terenie całego kraju funkcjonują kancelarie odszkodowawcze, które pomagają poszkodowanym w dochodzeniu świadczeń powypadkowych. Coraz więcej osób pokrzywdzonych decyduje się na kontakt z takimi firmami i powierzenie im swojej sprawy. Dzięki temu nie muszą przejmować się utrzymywaniem ciągłego kontaktu z ubezpieczycielem ani sporządzaniem szeregu pism odwoławczych. Wszystkim od samego początku do końca, zajmuje się kancelaria odszkodowawcza, która po wygranej sprawie pobiera stosowną prowizję.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Otwocka

Nasz oddział w Otwocku

helpfind

Oddział w Otwocku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830