Odszkodowania Ożarów Mazowiecki, uzyskaj odszkodowanie w Ożarowie Mazowieckim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie w Ożarowie Mazowieckim za uszkodzony pojazd

W przypadku kolizji czy wypadku komunikacyjnego, poszkodowani kierowcy oraz pasażerowie mogą liczyć na wypłatę odszkodowania z polisy OC sprawcy. Naprawa samochodu może opierać się o dwie metody rozliczenia: kosztorysową lub warsztatową (bezgotówkową). W pierwszym przypadku ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie na podstawie sporządzonego kosztorysu naprawy pojazdu. W tym celu można zgodzić się na obliczenia wykonane przez zakład ubezpieczeń lub skorzystać z usług niezależnego rzeczoznawcy, który dokona własnej kalkulacji. W drugim przypadku, czyli wariancie bezgotówkowym, uszkodzony pojazd odstawia się do warsztatu, który sam rozlicza się z ubezpieczycielem.

W przypadku rozliczenia kosztorysowego trzeba wziąć pod uwagę fakt, że aż 89% kwot odszkodowań wypłacanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe jest zbyt niska. Jest to spowodowane szeregiem różnych zapisów w kosztorysie, które przyczyniają się do zmniejszenia kwoty odszkodowania. Ubezpieczyciele mogą m.in. proponować wykorzystanie tanich części nieoryginalnych o dużo niższej jakości oraz cenie. Jest to niezgodne z prawem, jeżeli pojazd w chwili zdarzenia był wyposażony w części oryginalne. Inną praktyką może być uśrednianie stawek za pracę warsztatu, które niekiedy mogą być nawet dwukrotnie niższe od tych, które obecne są na lokalnym rynku. Wszystko to sprawia, że łączna kwota odszkodowania jest zbyt niska, a poszkodowany musi pokryć część kosztów z własnej kieszeni.

Jak uzyskać wyższą kwotę odszkodowania Ożarów Mazowiecki?

W przypadku zwrotu kosztów czy wyłożenia ich z góry, na naprawę uszkodzonego pojazdu, ważne jest prawidłowe wyliczenie kosztów naprawy. Z uwagi na to, że kosztorysy sporządzane przez ubezpieczycieli bardzo często są zaniżone, najlepiej w tym celu zwrócić się o pomoc do firmy odszkodowawczej lub wynająć niezależnego rzeczoznawcę. Nieco inaczej wygląda kwestia odszkodowania za poniesione wydatki na leczenie i rehabilitację po wypadku. W tym przypadku niezbędne będą rachunki lub faktury za wszelkie usługi medyczne, koszty rehabilitacji, zakup lekarstw czy dojazdy do szpitala.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Ożarowa Mazowieckiego

Nasz oddział w Ożarowie Mazowieckim

helpfind

Oddział w Ożarowie Mazowieckim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830