Odszkodowania Parczew, uzyskaj odszkodowanie w Parczewie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Niezbędna dokumentacja aby uzyskać odszkodowanie w Parczewie

Ubieganie się o świadczenia powypadkowe związane jest z koniecznością skompletowania szeregu dokumentów. Obowiązek ten leży po stronie poszkodowanych, a więc przy bardzo skomplikowanych przypadkach, ilość dokumentacji niezbędnej do wypłaty odszkodowania, będzie bardzo duża. Przede wszystkim istotne będą faktury oraz rachunki potwierdzające dokonane wydatki na leczenie i rehabilitację. Towarzystwo ubezpieczeniowe zwraca koszty zakupu leków, opieki pielęgnacyjnej, zabiegów medycznych czy dojazdów do szpitala. Ponadto nie można zapomnieć o dokumentacji medycznej, która będzie potwierdzała poniesione obrażenia. Można zaliczyć do niej zwolnienia lekarskie, opinie sporządzone przez lekarzy specjalistów, wyniki badań, skierowania na badania czy zabiegi rehabilitacyjne.

Jeżeli w wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia samochodu, poszkodowany kierowca będzie miał dwie możliwości dochodzenia odszkodowania. Może wybrać metodę kosztorysową, która zazwyczaj lepiej sprawdzi się w przypadku starszych pojazdów. Zakład ubezpieczeń sporządza kosztorys naprawy samochodu i proponuje kwotę odszkodowania. Innym rozwiązaniem jest rozliczenie bezgotówkowe. W tym przypadku uszkodzony pojazd odstawiany jest do warsztatu, który dokonuje jego naprawy a następnie rozlicza się z ubezpieczycielem, bez udziału poszkodowanego. Ten rodzaj rozliczenia jest bardzo korzystny dla posiadaczy młodszych samochodów.

Pomoc przy dochodzeniu odszkodowania Parczew i okolice

Jeżeli masz problem z uzyskaniem odszkodowania lub innych świadczeń z polisy OC, zastanów się nad skorzystaniem z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Firmy te specjalizują się w pozyskiwaniu świadczeń powypadkowych od ubezpieczycieli. Poszkodowani nie muszą na bieżąco monitorować postępów w swojej sprawie ani kontaktować się z zakładem ubezpieczeń. Wszystkie te czynności przejmuje kancelaria odszkodowawcza, która w zamian za profesjonalną pomoc prawną, pobiera stosowną prowizję po wygranej sprawie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Parczewa

Nasz oddział w Parczewie

helpfind

Oddział w Parczewie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830