Odszkodowania Pińczów, uzyskaj odszkodowanie w Pińczowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj najwyższe odszkodowanie w Pińczowie za wypadek na drodze

Nie zawsze poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych zdają sobie sprawę, że wypłacone im odszkodowanie lub zadośćuczynienie jest zbyt niskie. Dotyczy to w szczególności właścicieli uszkodzonych pojazdów. Niestety w aż 89% przypadków, kosztorysy naprawy pojazdu są zaniżone. To sprawia, że poszkodowani muszą dopłacać do naprawy samochodu z własnej kieszeni. Nierzadko kosztorysy zawierają niezgodne z prawem zapisy, które przyczyniają się do wypłaty zaniżonego odszkodowania. Stosuje się w nich m.in. tanie części zamienne zamiast oryginalnych, potrącenia amortyzacyjne oraz uśrednione stawki za pracę warsztatu. Warto więc po otrzymaniu kosztorysu naprawy samochodu, dokładnie go przeanalizować pod kątem wszelkich zaniżeń. Można również zlecić to zadanie firmie odszkodowawczej, która może również zaproponować stosowną kwotę dopłaty do odszkodowania.

Pomoc kancelarii przy dochodzeniu odszkodowania Pińczów

Napotykając problemy z uzyskaniem odszkodowania lub innych świadczeń, można odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela osobiście lub z pomocą kancelarii odszkodowawczej. W przypadku pierwszego rozwiązania, trzeba liczyć się ze żmudnym sporządzaniem różnych pism oraz koniecznością zarezerwowania sporej ilości wolnego czasu. Drugie rozwiązanie, czyli pomoc prawna kancelarii odszkodowawczej, jest dużo bardziej korzystne dla poszkodowanego. Wszystkim w jego imieniu zajmuje się doświadczona firma, która przejmuje obowiązek kontaktowania się z zakładem ubezpieczeń. Po zakończonej sprawie, klient otrzymuje pozyskane świadczenia, a kancelaria pobiera wcześniej ustaloną prowizję. Trzeba również pamiętać, że dzięki firmie odszkodowawczej bardzo często udaje się pozyskać dużo wyższe kwoty świadczeń, niż w przypadku prowadzenia sprawy na własną rękę. Jeżeli masz problem z uzyskaniem odszkodowania Pińczów lub w innej miejscowości, skontaktuj się z nami. Zapewnimy Ci profesjonalną pomoc prawną.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Pińczowa

Nasz oddział w Pińczowie

helpfind

Oddział w Pińczowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830