Odszkodowania Piotrków Trybunalski, uzyskaj odszkodowanie w Piotrkowie Trybunalskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Wyższe odszkodowanie w Piotrkowie Trybunalskim dla poszkodowanych

Ubiegając się o wypłatę odszkodowania, należy przygotować szereg różnych dokumentów dla zakładu ubezpieczeń. Najpierw jednak należy zwrócić uwagę na rodzaj polisy, z której mają zostać wypłacone pieniądze. W przypadku polisy dobrowolnej NNW lub AC, wszystko zależy od zapisów w umowie i ogólnych warunków ubezpieczenia. Zarówno osoba ubezpieczona jak i zakład ubezpieczeń jest zobowiązany do przestrzegania zapisów w umowie. Nieco inaczej wygląda sprawa wypłaty świadczeń z polisy OC. O wszystkim decydują zapisy w ustawach, uchwalanych przez państwo. Dzięki temu zakres możliwych świadczeń powypadkowych wypłacanych z polisy OC jest dużo szerszy, niż w przypadku polis dobrowolnych.

Zakład ubezpieczeń, w którym sprawca wypadku był ubezpieczony, pokryje wszystkie koszty naprawy uszkodzonego mienia, a także wydatki związane z leczeniem i rehabilitacją. Aby móc ubiegać się o wypłatę odszkodowania z polisy OC, trzeba przedstawić ubezpieczycielowi szereg różnych dokumentów. Najważniejsze będą rachunki, potwierdzające poniesione wydatki. Mogą one dotyczyć m.in. zakupu lekarstw, sprzętu ortopedycznego, przejazdów do szpitala, zabiegów medycznych w prywatnych placówkach leczniczych. Konieczna będzie również dokumentacja medyczna, do której zaliczyć można wyniki badań, opinie lekarzy i specjalistów, wypisy ze szpitala czy zwolnienia lekarskie. Właściwie przygotowanie od strony formalnej, jest kluczem do uzyskania najwyższej kwoty odszkodowania.

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania Piotrków Trybunalski

Osoby ubiegające się o wypłatę świadczeń z polisy OC, bardzo często spotykają się z wypłatą zbyt niskiej kwoty odszkodowania lub niekiedy wręcz z odmową wypłaty pieniędzy. Wiąże się to z koniecznością sporządzenia pisma odwołującego, w którym zawarte będą stosowne argumenty, podważające decyzję towarzystwa ubezpieczeniowego. Nie każda osoba będzie w stanie prawidłowo sporządzić taki dokument, dlatego też warto w tym celu zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej, które zajmie się prowadzeniem sprawy. Firmy te mogą bardzo skutecznie dochodzić wszelkich świadczeń odszkodowawczych w imieniu osób poszkodowanych.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Piotrkowa Trybunalskiego

Nasz oddział w Piotrkowie Trybunalskim

helpfind

Oddział w Piotrkowie Trybunalskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830