Odszkodowania Płońsk, uzyskaj odszkodowanie w Płońsku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Co jest potrzebne aby uzyskać odszkodowanie w Płońsku?

Zakład ubezpieczeń, w którym ubezpieczony był sprawca wypadku, będzie wymagał od osób poszkodowanych, szeregu różnych dokumentów. Wszystko jednak zależy od rodzaju świadczenia, o jaki ubiega się pokrzywdzony. W przypadku odszkodowania niezbędne będą rachunki za naprawę samochodu, zabiegi medyczne, zakup leków oraz inne wydatki, spowodowane wypadkiem. Ubezpieczyciel zwraca również koszty dojazdów do placówek medycznych, w tym do apteki oraz koszty opieki pielęgnacyjnej, świadczonej przez osoby trzecie. Wysokość poniesionych wydatków należy stosownie udokumentować. Bardzo ważne będą również dokumenty medyczne, które potwierdzą doznane urazy oraz przebieg i czas hospitalizacji. Można zaliczyć do nich wypisy szpitalne, skierowania na badania, zwolnienia lekarskie, opinie wydane przez lekarzy specjalistów czy notatki sporządzone przez służby ratownicze na miejscu wypadku.

Jak określić wysokość zadośćuczynienia i odszkodowania Płońsk?

Nie zawsze poszkodowani są świadomi tego, że odszkodowanie nie jest jedynym świadczeniem przysługującym z polisy OC sprawcy. Bardzo ważne jest również zadośćuczynienie, a więc rekompensata pieniężna za poniesione szkody osobowe na skutek wypadku. Zaliczyć do nich można wszelkiego rodzaju negatywne doznania psychiczne, takie jak cierpienie spowodowane doznanymi urazami albo żal i smutek po utracie w wypadku kogoś bliskiego. Niestety poszkodowani mogą mieć problem z obliczeniem kwoty zadośćuczynienia. Nie można bezpośrednio wycenić szkód niematerialnych i należy kierować się konkretnym przypadkiem. Najlepiej jest zwrócić się o pomoc do doświadczonej kancelarii odszkodowawczej. Firmy te doskonale znają prawa poszkodowanych i potrafią skutecznie wyegzekwować od zakładu ubezpieczeń wszelkie przysługujące im świadczenia w najwyższych kwotach. Wsparcie prawne to niekiedy jedyna możliwa droga do uzyskania wyższego odszkodowania lub zadośćuczynienia.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Płońska

Nasz oddział w Płońsku

helpfind

Oddział w Płońsku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830