Odszkodowania Poddębice, uzyskaj odszkodowanie w Poddębicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie w Poddębicach?

Poszkodowani, którzy posiadają dobrowolne polisy NNW, mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania, zgodnie ze stosowną umową. W praktyce można ubezpieczyć się od niemal wszystkich następstw nieszczęśliwych wypadków. Nieco inaczej wygląda sytuacja przy dochodzeniu odszkodowania z polisy OC. Ten rodzaj ubezpieczenia jest obowiązkowy dla posiadaczy pojazdów mechanicznych oraz właścicieli gospodarstw rolnych. Istnieje również możliwość wykupienia polisy odpowiedzialności cywilnej w innych przypadkach, np. dla przedsiębiorcy lub właściciela mieszkania. Dzięki temu nie ponoszą oni odpowiedzialności finansowej za szkody, które spowodowali. Proces ubiegania się o odszkodowanie jest bardzo zbliżony, zarówno przy polisach OC jak i NNW. Niezbędne będzie dostarczenie dokumentów, które potwierdzą poniesione wydatki.

Świadczenia powypadkowe z polisy OC

Zgodnie z prawem, poszkodowani ubiegający się o odszkodowanie z polisy OC, mogą również wnosić o wypłatę pieniędzy tytułem innych świadczeń. Będzie to chociażby zadośćuczynienie, czyli rekompensata pieniężna za szkody niematerialne. Można zaliczyć do nich ból i cierpienie spowodowane doznanymi obrażeniami ciała oraz wszelkie związane z tym negatywne odczucia psychiczne. Osoby najbliższe, które utraciły w wypadku kogoś bliskiego, mogą również ubiegać się o wypłatę zadośćuczynienia. Uzasadnione to będzie żalem oraz smutkiem po utracie kogoś bliskiego, co również zalicza się do szkód osobowych. Osoby poszkodowane, które doznały stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu, mogą również wnioskować o przyznanej specjalnej renty.

Pomoc przy dochodzeniu odszkodowania Poddębice

Kwoty wypłacanych odszkodowań i pozostałych świadczeń bardzo często są zbyt niskie. Osoby poszkodowane mogą w takich sytuacjach samodzielnie odwoływać się od przyznanych kwot świadczeń lub skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Drugie rozwiązanie jest bardzo wygodne i bezpieczne, gdyż wszystkim w imieniu poszkodowanego, zajmuje się przydzielony prawnik.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Poddębic

Nasz oddział w Poddębicach

helpfind

Oddział w Poddębicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830