Odszkodowania Police, uzyskaj odszkodowanie w Policach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj wyższe odszkodowanie w Policach za wypadek komunikacyjny

Dochodzenie odszkodowania po kolizji lub wypadku komunikacyjnym, potrafi być niekiedy bardzo skomplikowane i czasochłonne. Sprawca kolizji, który posiadał obowiązkową polisę OC, nie ponosi odpowiedzialności finansowej za szkody, które spowodował. Niestety nie może liczyć na wypłatę odszkodowania z własnej polisy. Wyjątkiem jest posiadanie dodatkowego ubezpieczenia AC, które może pokryć koszty naprawy uszkodzonego samochodu. W dużo lepszej sytuacji są osoby poszkodowane. Nawet jeżeli sprawca nie posiadał ważnej polisy ubezpieczeniowej OC, to mają oni prawo do uzyskania odszkodowania.

Zakres świadczeń po wypadku nie ogranicza się wyłącznie do odszkodowania za uszkodzony pojazd. Poszkodowanym przysługuje również prawo do zadośćuczynienia, czyli jednorazowej rekompensaty pieniężnej za doznane krzywdy osobowe. O wypłatę tego rodzaju świadczenia mogą również wnioskować pokrzywdzeni, którzy utracili kogoś bliskiego  w wypadku. Ponadto osoby, które doznały długotrwałego uszczerbku na zdrowiu, mogą ubiegać się o przyznanie renty z polisy OC.

Pomoc w uzyskaniu najwyższych kwot odszkodowania Police i cała Polska

Z uwagi na fakt, że bardzo często kwoty wypłacanych odszkodowań sa zbyt niskie bądź poszkodowani spotykają się z odmową wypłaty pieniędzy – coraz częściej decydują się oni na kontakt z wyspecjalizowaną kancelarią odszkodowawczą. Dzięki temu poszkodowani nie muszą kontaktować się z ubezpieczycielem ani sporządzać specjalnych pism odwoławczych. Wszystkim w ich imieniu zajmuje się kancelaria odszkodowawcza.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Polic

Nasz oddział w Policach

helpfind

Oddział w Policach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830