Odszkodowania Polkowice, uzyskaj odszkodowanie w Polkowicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dochodzenie odszkodowania Polkowice za nieszczęśliwe wypadki

Za wypadek przy pracy, komunikacyjny lub na gospodarstwie rolnym, przysługuje stosowne odszkodowanie z polisy OC dla osób poszkodowanych. Ubiegając się o wypłatę świadczeń powypadkowych, niezbędne będzie przygotowanie wielu dokumentów. Trzeba zaliczyć do nich kosztorysy lub faktury z naprawy uszkodzonego mienia oraz dokumenty medyczne potwierdzające przebieg leczenia i poniesione obrażenia ciała. W przypadku, gdy do szkód materialnych i osobowych doszło na skutek wypadku komunikacyjnego, wystarczy skierować się do zakładu ubezpieczeń sprawcy zdarzenia. Nieco inaczej wygląda sytuacja, gdy doszło do wypadku przy pracy. W pierwszej kolejności zdarzenie to należy zgłosić do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który zajmie się wypłatą odszkodowania. Dopiero po otrzymaniu pieniędzy, można wnioskować o dodatkowe środki z polisy OC pracodawcy lub bezpośrednio od niego. Niemal każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma w swojej ofercie dobrowolne polisy ubezpieczeniowe od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dzięki nim można uzyskać dodatkowe odszkodowanie, niezależnie od wcześniej otrzymanych świadczeń z polisy OC.

Jak ubiegać się o odszkodowanie w Polkowicach?

Wnosić o wypłatę pieniędzy z polisy OC można osobiście lub z pomocą kancelarii odszkodowawczej. W pierwszym przypadku konieczne będzie odpowiednie przygotowanie formalne. Ubezpieczyciel wymagał będzie wielu stosownych dokumentów, które potwierdzą poniesione wydatki. Jeżeli poszkodowany spotka się z odmową wypłaty świadczeń, niezbędne będzie sporządzenie pisma odwołującego, co dodatkowo przedłuża cały proces i niestety nie daje gwarancji na pozytywne rozpatrzenie sprawy. Dużo wygodniejszym rozwiązaniem będzie kontakt z kancelarią odszkodowawczą, która może skutecznie i szybko pozyskać najwyższe kwoty świadczeń powypadkowych od towarzystwa ubezpieczeniowego.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Polkowic

Nasz oddział w Polkowicach

helpfind

Oddział w Polkowicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830