Odszkodowania Poznań, uzyskaj odszkodowanie w Poznaniu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 89% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kiedy należy się odszkodowanie?

Za co można uzyskać odszkodowanie? Za wszelkie straty spowodowane przez osoby trzecie. Obecnie najczęściej odpowiedzialność przenoszona jest na ubezpieczycieli za sprawą polisy OC.  W takich sytuacja poszkodowani mogą uzyskać:

  • odszkodowanie

  • zadośćuczynienie

  • renty

  • zwrot poniesionych kosztów

 Odszkodowanie zależy od rodzaju i skali strat. Są przyznawane w bardzo indywidualny sposób, toteż poszkodowani często nie wiedzą, co mogą uzyskać. Nie jest im przekazywana pełna informacja. To ważne, by zyskać dodatkową orientację w tym zakresie - wtedy będziesz mógł liczyć na wyższe świadczenia. Gdzie jednak uzyskać taką wiedzę? I czy uzyskanie odszkodowanie mimo to jest skomplikowane?

Jak właściwie wybrać firmę odszkodowawczą?

Z pomocą przychodzi firma odszkodowawcza w Poznaniu. Na co uważać przy wyszukiwaniu tego typu firmy?

Najważniejsze jest oczywiście odszkodowanie. Czy kancelaria odszkodowawcza potrafi uzyskać kwotę korzystną dla swojego klienta? Jaką ma skuteczność? Obowiązkiem tego typu kancelarii jest  uzyskanie wyższego odszkodowania. Upewnij się, że firma odszkodowawcza w Poznaniu należycie uzyskuje wyższe rekompensaty. Pomagają w tym opinie i referencje.

Bardzo ważna jest także kwestia odpłatności. Najwygodniejszym sposobem jest prowizja pobierana z wypłaconego odszkodowania. Oznacza to, że jeśli kancelarii nie uda się wywalczyć odszkodowania - nie będziesz ponosił innych kosztów.

Zwróć uwagę na pozycję na rynku firmy Niemała firma ma też zwykle lepszą pozycję na rynku. Istotne jest, aby zwrócić uwagę na to, czy firma prowadzi działalność z Poznania. Umożliwia to skontaktowanie się z prawnikiem. Sposoby kontaktu to istotny czynnik przy wyborze. Wybierz taką, w której masz różnorodność form kontaktu, nie tylko osobiście, ale też telefonicznie, czy internetowo

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

W dowolnym momencie jako nasz klient możesz zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Poznania

Nasz oddział w Poznaniu

helpfind

Oddział w Poznaniu
DirectInfo Sp. z o.o.

63-400 Ostrów Wielkopolski

ul. Staroprzygodzka 117

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830

bezpłatny przewodnik

Przewodnik

Dochodzenie odszkodowań

pobierz
za darmo

Przewodnik