Odszkodowania Proszowice, uzyskaj odszkodowanie w Proszowicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Miałeś wypadek komunikacyjny? Uzyskaj odszkodowanie w Proszowicach

Dzięki polisie odpowiedzialności cywilnej, która jest obowiązkowa dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, osoby poszkodowane na skutek kolizji lub wypadku, mogą liczyć na wypłatę odszkodowania. Sprawca zdarzenia niestety nie może liczyć na wypłatę pieniędzy z własnej polisy OC. Może natomiast otrzymać zwrot kosztów za naprawę pojazdu, jeżeli wcześniej zawarł z ubezpieczycielem umowę ubezpieczenia AC.

Jakie konkretne świadczenia będa przysługiwały poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym? Pierwszym i najbardziej znanym jest odszkodowanie za szkody materialne, takie jak uszkodzony samochód. W celu określenia wysokości zadośćuczynienia, niezbędne będzie sporządzenie kosztorysu lub przedstawienie ubezpieczycielowi faktury za naprawę samochodu. Innym świadczeniem jest zadośćuczynienie, które dotyczy z kolei szkód niematerialnych, takich smutek, ból, cierpienie oraz wszelkie inne, negatywne odczucia psychiczne. Kwoty zadośćuczynień mogą sięgać niekiedy kilkuset tysięcy złotych. Warto więc w sprawach o wypłatę zadośćuczynienia, zwrócić się o pomoc do doświadczonej kancelarii odszkodowawczej. Pokrzywdzeni, którzy doznali bardzo poważnych obrażeń ciała, mogą wnioskować do ubezpieczyciela o przyznanie specjalnej renty z tytułu niezdolności do pracy bądź zwiększonych potrzeb finansowych. Ubezpieczyciel pokrywa również koszty dojazdów do placówek medycznych.

Masz problem z uzyskaniem odszkodowania Proszowice? Zwróć się do nas!

Kwoty wypłacanych świadczeń z polisy OC, bardzo często są niewystarczające na pokrycie wszystkich poniesionych wydatków. Dlatego też spora część osób poszkodowanych zgłasza się o pomoc do kancelarii odszkodowawczych. Firmy te doskonale wiedzą o jakie kwoty świadczeń powypadkowych można wnioskować w konkretnych sprawach oraz jakie wymogi formalne należy spełnić aby je uzyskać. Wsparcie kancelarii odszkodowawczej to bardzo często jedyna droga do uzyskania wyższego odszkodowania.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Proszowic

Nasz oddział w Proszowicach

helpfind

Oddział w Proszowicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830