Odszkodowania Pruszcz Gdański, uzyskaj odszkodowanie w Pruszczu Gdańskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kto może ubiegać się o odszkodowanie w Pruszczu Gdańskim?

Wypłata odszkodowania dotyczy najczęściej poszkodowanych kierowców oraz pracowników. W pierwszym przypadku, pieniądze wypłacane są z polisy OC sprawcy kolizji lub wypadku. Ubezpieczenie to jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, a jego brak wiąże się z wysoka karą finansową. Polisa odpowiedzialności cywilnej działa na dwa sposoby. Chroni osobę ubezpieczoną przed odpowiedzialnością finansowa za szkody, które spowodował, a z drugiej strony, gwarantuje osobom poszkodowanym, wypłatę należnych świadczeń powypadkowych.

Proces dochodzenia odszkodowania z polisy OC jest najczęściej taki sam. Wymagane są odpowiednie dokumenty, które potwierdzą poniesione wydatki. Towarzystwo ubezpieczeniowe zwraca m.in. koszty naprawy uszkodzonego mienia, koszty leczenia, rehabilitacji oraz przejazdów do placówek medycznych. Nieco inaczej wygląda proces dochodzenia odszkodowania za wypadek przy pracy. W pierwszej kolejności należy zgłosić się do najbliższej placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Właśnie ta instytucja zajmuje się wypłatą odszkodowania. Jeżeli wypłacone pieniądze nie są w stanie pokryć poniesionych szkód materialnych i osobowych, poszkodowany ma prawo do świadczeń uzupełniających od swojego pracodawcy. Jeżeli nie posiada on wykupionej polisy OC, to wszelkie roszczenia ze strony poszkodowanego, będzie musiał pokryć z własnego majątku.

Jak dochodzić najwyższych kwot odszkodowania Pruszcz Gdański?

Wysokość odszkodowania uwarunkowana jest przede wszystkim fakturami oraz rachunkami. Niestety bardzo często ubezpieczyciele wypłacają dużo niższe kwoty odszkodowań niż te, które powinien otrzymać poszkodowany. To sprawia, że konieczne staje się sporządzenie pisma odwołującego. Można to wykonać osobiście i wysłać na adres zakładu ubezpieczeń lub też skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Firmy te pomagają osobom poszkodowanym uzyskać możliwie najwyższe kwoty świadczeń powypadkowych. To rozwiązanie jest również bardzo wygodne, gdyż osoby pokrzywdzone zwolnione są z obowiązku przygotowania szeregu pism dla ubezpieczyciela oraz monitorowania postępów w swojej sprawie. Wszystkim zajmuje się wybrana kancelaria odszkodowawcza, która po wygranej sprawie, pobieraj stosowną prowizję.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Pruszcza Gdańskiego

Nasz oddział w Pruszczu Gdańskim

helpfind

Oddział w Pruszczu Gdańskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830