Odszkodowania Pruszków, uzyskaj odszkodowanie w Pruszkowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Proces dochodzenia zadośćuczynienia i odszkodowania Pruszków

Dzięki polisom ubezpieczeniowym, możliwe jest ubieganie się o odszkodowanie lub inne świadczenia. Trzeba natomiast rozróżnić rodzaje polis ubezpieczeniowych. Pierwszy z nich to ubezpieczenia dobrowolne, np. NNW czy AC. Są one oparte o indywidualne warunki ubezpieczenia, stąd zakres odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń oraz możliwe kwoty odszkodowania, zapisane są w umowie. Zupełnie inaczej działają polisy odpowiedzialności cywilnej, które w większości przypadków są obowiązkowe (np. dla posiadaczy samochodów czy gospodarstw rolnych). Zakres świadczeń powypadkowych, maksymalne kwoty oraz warunki konieczne do wypłaty pieniędzy są zupełnie inne, niż przypadku polis zawieranych dobrowolnie. O wszystkim decydują zapisy konkretnych ustaw w państwie. W obu przypadkach jednak, dokumenty wymagane do wypłaty odszkodowania będa bardzo podobne. W przypadku szkód materialnych, niezbędne będą kosztorysy napraw albo stosowne rachunki i faktury, które potwierdzą kwoty poniesionych wydatków. Jeżeli chodzi o szkody osobowe, czyli wypłatę zadośćuczynienia, należy w tym celu przedstawić stosowną dokumentację medyczną, która potwierdzi rozmiar doznanych obrażeń oraz przebieg leczenia i rokowania na przyszłość.

Wyższe odszkodowanie w Pruszkowie z pomocą kancelarii odszkodowawczej

Kwoty wypłacanych świadczeń z polisy OC, są niejednokrotnie zbyt niskie i nie pokrywają w pełni, wszystkich poniesionych strat materialnych i osobowych. W takich sytuacjach, należy odwołać się od decyzji ubezpieczyciela i przedstawić odpowiednie argumenty, aby podważyć jego stanowisko. Najczęściej nie jest to łatwe zadanie i sprawia ogromne trudności osobom poszkodowanym. Na szczęście mogą oni skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczych, które dokonają analizy sprawy i pomogą pokrzywdzonemu przejść przez cały proces pozyskiwania świadczeń od ubezpieczyciela.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Pruszkowa

Nasz oddział w Pruszkowie

helpfind

Oddział w Pruszkowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830