Odszkodowania Przasnysz, uzyskaj odszkodowanie w Przasnyszu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak sprawnie dochodzić odszkodowania Przasnysz i okolice?

Towarzystwa ubezpieczeniowe wypłacają odszkodowanie m.in. na podstawie zaprezentowanych rachunków, faktur i kosztorysów. Ważne jest więc, aby zadbać o ich zabezpieczenie. Trzeba również wziąć pod uwagę rodzaj polisy ubezpieczeniowej, z której ma zostać wypłacone odszkodowanie. W przypadku polisy dobrowolnej, zawieranej na indywidualnych warunkach, o wszystkim decydują zapisy w umowie ubezpieczenia. Zawarte są tam takie informacje jak suma ubezpieczenia, zakres odpowiedzialności ubezpieczyciela, terminy zgłaszania szkody czy proces odwoływania się od decyzji zakładu ubezpieczeń.

Nieco inaczej wygląda proces dochodzenia odszkodowania Przasnysz lub w innej miejscowości, z polisy OC. W tym przypadku ubezpieczyciel musi działać w ramach prawa cywilnego oraz stosownych ustaw. Niezależnie więc od towarzystwa ubezpieczeniowego, zasady przyznawania świadczeń oraz możliwe do uzyskania kwoty, będą zawsze takie same. Należy również zwrócić uwagę, że polisa OC nie gwarantuje wyłącznie wypłaty odszkodowania, ale pozwala również na uzyskanie innych świadczeń powypadkowych. Jednym z nich jest zadośćuczynienie, które rekompensuje wszelkie szkody niematerialne takie jak chociażby ból i cierpienie, spowodowane odniesionymi obrażeniami ciała. O zadośćuczynienie może ubiegać się również najbliższa rodzina osoby zmarłej, która poniosła śmierć w następstwie wypadku. Kwoty tego świadczenia mogą niekiedy wynosić nawet kilkaset tysięcy złotych.

Kancelaria pomoże Ci uzyskać wyższe odszkodowanie w Przasnyszu

Dlaczego coraz częściej poszkodowani w wypadkach decydują się na wsparcie kancelarii odszkodowawczej? Wynika to z samego procesu dochodzenia odszkodowania. Potrafi być on bardzo skomplikowany i czasochłonny. Dzięki kancelarii odszkodowawczej poszkodowany nie musi osobiście zajmować się swoją sprawą, co jest bardzo wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem. Ponadto kwoty odszkodowań pozyskane z pomocą kancelarii odszkodowawczych są niejednokrotnie wyższe niż te, które wstępnie wypłacił lub zaproponował zakład ubezpieczeń.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Przasnysza

Nasz oddział w Przasnyszu

helpfind

Oddział w Przasnyszu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830