Odszkodowania Przysucha, uzyskaj odszkodowanie w Przysusze

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Otrzymaj wyższe odszkodowanie w Przysusze za wypadek na drodze

Każdego roku na polskich drogach dochodzi do kilkudziesięciu tysięcy wypadków komunikacyjnych, w których śmierć ponosi kilka tysięcy osób poszkodowanych. W takich sytuacjach warto wiedzieć, że przysługujące świadczenia z polisy OC sprawcy, nie zamykają się wyłącznie na odszkodowaniu za zniszczony samochód. Pokrzywdzeni mogą dochodzić również zadośćuczynienia oraz renty, co oczywiście zależne jest od konkretnego przypadku. Aby ubiegać się o wypłatę odszkodowania z polisy OC sprawcy wypadku, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Będą to m.in. faktury za naprawę uszkodzonego pojazdu, leczenie szpitalne, zabiegi rehabilitacyjne czy opiekę pielęgnacyjną. Ponadto istotna będzie sama dokumentacja medyczna, która potwierdzi wystąpienie urazu na ciele. Można zaliczyć do niej wyniki badań, skierowania na leczenie, opinie lekarzy, zwolnienia lekarskie czy notatki służb ratowniczych. O wszystkie te formalności musi zadbać osoba poszkodowana lub działająca w jej imieniu. Przy bardziej skomplikowanych sprawach, lepiej będzie zasięgnąć pomocy u kancelarii odszkodowawczej.

Należy również pamiętać, że za wszelkiego rodzaju szkody na osobie, przysługiwać będzie zadośćuczynienie. Dotyczy ono negatywnych odczuć psychicznych, odczuwanych zarówno przez samych pokrzywdzonych lub osoby, które na skutek wypadku, utraciły w nim kogoś bliskiego. Ponadto pokrzywdzeni, którzy doznali stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu, mają prawo do stosownej renty z tytułu niezdolności do kontynuowania lub podjęcia pracy zarobkowej, zwiększonych potrzeb materialnych lub zmniejszenia się widoków powodzenia na przyszłość.

Gdzie szukać pomocy przy dochodzeniu odszkodowania Przysucha?

Wymogi formalne, które musi spełnić poszkodowany aby uzyskać odszkodowanie, potrafią niekiedy przerosnąć jego siły. Ponadto nie zawsze zakład ubezpieczeń może zgodzić się z wnioskiem pokrzywdzonego, co spowoduje wstrzymanie wypłaty pieniędzy. W takich sytuacjach warto rozważyć kontakt z kancelarią odszkodowawczą, która może zająć się prowadzeniem sprawy w imieniu poszkodowanego. Dzięki temu wszelkimi formalnościami zajmuje się przydzielony do sprawy prawnik, a poszkodowany nie musi kontaktować się z ubezpieczycielem.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Przysuchy

Nasz oddział w Przysusze

helpfind

Oddział w Przysusze
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830