Odszkodowania Pszczyna, uzyskaj odszkodowanie w Pszczynie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak obliczyć kwotę należnego odszkodowania Pszczyna i okolice?

Odszkodowanie z polisy OC powinno pokryć wszystkie koszty naprawy uszkodzonego mienia, np. samochodu, który ucierpiał w wyniku kolizji. Do tego celu konieczne będzie przedstawienie dokumentów, które potwierdzą kwoty wydatków na naprawę. Najpierw jednak należy dokonać wyboru, co do sposobu rozliczenia. Właściciele pojazdów mają dwie możliwości: skorzystać z rozliczenia kosztorysowego lub warsztatowego czyli bezgotówkowego. Pierwsza opcja opiera się o kosztorys, wykonany przez zakład ubezpieczeń lub niezależnego rzeczoznawcę. Jest on następnie przedstawiany poszkodowanemu, który może zgodzić się na proponowaną kwotę odszkodowania bądź też złożyć reklamację. Zaletą rozliczenia kosztorysowego jest krótki czas oczekiwania na pieniądze. Drugie rozwiązanie czyli rozliczenie bezgotówkowe, będzie lepszym wyborem w przypadku młodszych pojazdów. Uszkodzony samochód odstawia się do warsztatu, który sam rozlicza się z ubezpieczycielem. Właściciel pojazdu po zakończonej naprawie, odbiera samochód i nie musi podejmować żadnych innych kroków.

Firmy pomagające uzyskać wyższe odszkodowanie w Pszczynie

Towarzystwa ubezpieczeniowe nie zawsze wypłacają właściwe kwoty odszkodowań. Poszkodowani muszą w takich sytuacjach pokryć część kosztów z własnego majątku. Jest to niedopuszczalne, dlatego konieczne wtedy staje się odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Wymaga to sporządzenia odpowiedniego pisma i wysłania go pod adres ubezpieczyciela. Niestety nie zagwarantuje to zmiany jego decyzji. Najlepiej w tym celu skontaktować się z firmą odszkodowawczą, która przejmie wszystkie obowiązki poszkodowanego i poprowadzi cały proces w jego imieniu.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Pszczyny

Nasz oddział w Pszczynie

helpfind

Oddział w Pszczynie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830