Odszkodowania Pułtusk, uzyskaj odszkodowanie w Pułtusku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak wnioskować o wypłatę zadośćuczynienia i odszkodowania Pułtusk

W pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę rodzaj polisy ubezpieczeniowej, z której ma zostać wypłacone odszkodowanie. Jeżeli będzie to polisa dobrowolna AC lub NNW, o wszystkich zasadach przyznawania świadczeń, można dowiedzieć się z ogólnych warunków ubezpieczenia oraz samej umowy z zakładem ubezpieczeń. Inaczej wygląda sytuacja podczas ubiegania się o świadczenia z polisy odpowiedzialności cywilnej OC. Poszkodowanym przysługują świadczenia, które gwarantuje im polskie prawo, a więc jest to zdecydowanie bardziej korzystnie, w porównaniu do polis zawieranych dobrowolnie.

Zakład ubezpieczeń niezależnie od rodzaju polisy ubezpieczeniowej, będzie wymagał konkretnych dokumentów, na podstawie których wypłaci odpowiednie odszkodowanie. Będą to przede wszystkim rachunki i faktury za naprawę uszkodzonego mienia, zabiegi medyczne i rehabilitacyjne, zakup lekarstw, opiekę osób trzecich nad poszkodowanym oraz dojazdy do szpitala czy apteki. W przypadku polis NNW trzeba liczyć się z tym, że ubezpieczyciel może nie wziąć odpowiedzialności za konkretne wydatki. Dlatego tak istotne jest wcześniejsze zapoznanie się z warunkami umowy. Poszkodowani mają również prawo do wypłaty zadośćuczynienia z polisy OC. Jest to rekompensata pieniężna za wszelkiego rodzaju negatywne doznania psychiczne. Z uwagi na to, że trudno jest rzetelnie wycenić szkody niematerialne, najlepiej o pomoc w tej kwestii zwrócić się do wyspecjalizowanej kancelarii odszkodowawczej.

Kto może pomóc uzyskać najwyższe odszkodowanie w Pułtusku?

Ubiegając się o wypłatę odszkodowania lub innego świadczenia z polisy OC, można natknąć się na wiele komplikacji. Warto w takich momentach zastanowić się nad zgłoszeniem do kancelarii odszkodowawczej. Firmy te bardzo sprawnie pozyskują przysługujące świadczenia od towarzystw ubezpieczeniowych. Wystarczy dostarczyć do kancelarii możliwie jak najwięcej dokumentów związanych ze sprawą. Następnie wszystkie obowiązki leżące po stronie poszkodowanego, przejmuje kancelaria, która kontaktuje się z ubezpieczycielem i dalej prowadzi cały proces. Wraz z uzyskaniem należnych pieniędzy dla poszkodowanego, kancelaria pobiera stosowną prowizję. Dzięki temu nie ma konieczności dokonywania żadnych opłat wstępnych.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Pułtuska

Nasz oddział w Pułtusku

helpfind

Oddział w Pułtusku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830