Odszkodowania Radom, uzyskaj odszkodowanie w Radomiu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 89% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Rodzaje odszkodowań

Szkody samochodowe to najpopularniejsze straty pokrywane przez ubezpieczalnie. Warto jednak wiedzieć, że istnieją różne rodzaje ubezpieczeń, które proponują różnorodne możliwości odszkodowania. Dzięki temu kwotę i rodzaj świadczenia można dokładnie dopasować do potrzeb poszkodowanego. Ilość odszkodowań i pozostałych świadczeń sprawia, iż poszkodowani nie mają pojęcia o dostępnych możliwościach. Towarzystwa ubezpieczeniowe najczęściej nie udzielają informacji o wypłacanych dodatkowo usługach. Przy wypadku samochodowym można ubiegać się o zwrot kosztów auta zastępczego. Należy poszukiwać pozostałych informacji z tej dziedziny - może oznacza to większe odszkodowania w mieście Radom

Wiedzę i pomoc możesz uzyskać w kancelarii odszkodowawczej. Przed podjęciem współpracy warto jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

Pomoc firmy odszkodowawczej

Rolą tego typu firmy będzie uzyskanie korzystniejszego odszkodowania. Powinna zatem robić to rzetelnie i zawsze dbać o interes swoich klientów.  Warto zatem wyszukiwać opinie i upewniać się, iż firma proponująca odszkodowanie gwarantuje skuteczność.

Zapytaj także o system opłat. Najbardziej korzystnym sposobem jest honorarium pobierane z wywalczonego odszkodowania. Jeśli odszkodowania nie uda się wywalczyć - nie będziesz musiał nic płacić.

Ważny jest także łatwy kontakt.Dobrze jest, gdy masz osobisty kontakt z osobą, która zajmuje się Twoją sprawą. Powinieneś mieć także wybór form kontaktu. Lepiej postaw na taką, z którą skontaktujesz się odmiennymi kanałami, nie tylko osobiście, ale też telefonicznie, czy internetowo

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Radomia

Nasz oddział w Radomiu

helpfind

Oddział w Radomiu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830