Odszkodowania Radomsko, uzyskaj odszkodowanie w Radomsku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak wygląda proces dochodzenia odszkodowania Radomsko?

Zdarzenia komunikacyjne, w szczególności wypadki drogowe, są bardzo nieprzyjemne zarówno dla sprawcy jak i poszkodowanych. W takich sytuacjach warto przypomnieć, kto i kiedy może ubiegać się o wypłatę odszkodowania. Jakie możliwości będzie miał sprawca kolizji lub wypadku? Niestety znajduje się on bardzo często w dużo gorszej sytuacji od osób poszkodowanych. Nie może on liczyć na wypłatę pieniędzy z własnej polisy OC, lecz z drugiej strony nie ponosi on odpowiedzialności finansowej za szkody, które spowodował. Wyjątkiem będzie posiadana przez niego polisa AC, dzięki której może uzyskać pełny lub częściowy zwrot pieniędzy za naprawę uszkodzonego pojazdu. Posiadanie takiej polisy, wiąże się niestety z dodatkowymi opłatami. Osoby poszkodowane mogą natomiast liczyć na wypłatę odszkodowania niemal w każdym przypadku, nawet jeżeli sprawca zdarzenia był nietrzeźwy lub nie posiadał ważnego ubezpieczenia OC. Bardzo istotne jest również to, że odszkodowanie za straty materialne nie jest jedynym świadczeniem, przysługującym pokrzywdzonym. Mogą oni również wnioskować o wypłatę zadośćuczynienia lub renty.

Jaka firma pomoże uzyskać wyższe odszkodowanie w Radomsku?

Z uwagi na to, że większość wypłacanych lub proponowanych przez ubezpieczycieli kwot świadczeń powypadkowych jest zbyt niska, poszkodowani coraz częściej decydują się korzystać z pomocy doświadczonych firm odszkodowawczych. Dlaczego jest to bardzo dobre rozwiązanie? Ponieważ poszkodowani zwracając się do kancelarii odszkodowawczej, zlecają im prowadzenie swojej sprawy. Dzięki temu nie muszą dalej przejmować się formalnościami czy wizytami na rozprawach sądowych. Wszystkim z ich imieniu zajmuje się doświadczony prawnik. Niestety pomoc kancelarii odszkodowawczych nie jest bezpłatna, a firmy te pobierają stosowną prowizję po zakończeniu sprawy i uzyskaniu świadczeń. Jeżeli więc masz problem z uzyskaniem odszkodowania Radomsko lub w innym mieście, skontaktuj się z nami. Nie pobieramy opłat wstępnych, a rozliczamy się dopiero po wygranej sprawie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Radomska

Nasz oddział w Radomsku

helpfind

Oddział w Radomsku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830