Odszkodowania Radziejów, uzyskaj odszkodowanie w Radziejowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jakie terminy obowiązują przy dochodzeniu odszkodowania Radziejów?

Uzyskanie pieniędzy od ubezpieczyciela, w którym sprawca wypadku posiadał polisę OC, wymaga bardzo często sporego zaangażowania ze strony poszkodowanych lub ich pełnomocników.  Bardzo ważne są również terminy, które obowiązują obie strony. Zgłoszenia szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego, najlepiej jest dokonać możliwie jak najszybciej. Dzięki temu uniknie się problemów z wyceną poniesionych szkód materialnych. W przypadku zdarzeń komunikacyjnych, ubezpieczyciel w ciągu kilku dni powinien wysłać rzeczoznawcę, który dokona oględzin uszkodzonego pojazdu. Następnie poszkodowany otrzymuje kosztorys naprawy samochodu, na podstawie którego zostanie ustalona kwota odszkodowania.

Jeżeli właściciel uszkodzonego pojazdu zgodzi się z wyliczeniami ubezpieczyciela, to w ciągu kilku następnych dni, otrzyma należne pieniądze. Inną możliwością jest odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Jeżeli poszkodowany zdecyduje się wnieść reklamację na zbyt niską kwotę odszkodowania, to zakład ubezpieczeń będzie miał 30 dni na udzielenie odpowiedzi. Niestety dzieje się to bardzo często, z uwagi na to, że aż 89% kosztorysów naprawy pojazdu jest zaniżona. Jeżeli na skutek wypadku doszło do jakichkolwiek obrażeń ciała, poszkodowani powinni wnioskować o wypłatę odszkodowania i pozostałych świadczeń, dopiero po zakończonym okresie leczenia i rehabilitacji.

Dokumenty potrzebne aby uzyskać odszkodowanie w Radziejowie

Obowiązkiem poszkodowanych będzie przygotowanie stosownej dokumentacji dla ubezpieczyciela. W przypadku dochodzenia odszkodowania za uszkodzone mienie, niezbędne będą faktury lub rachunki, potwierdzające koszty naprawy. Podobnie sprawa ma się w przypadku odszkodowania za obrażenia ciała. Poszkodowany może ubiegać się o zwrot pieniędzy za wszelkie zabiegi medyczne, zakup leków i urządzeń rehabilitacyjnych, opiekę pielęgnacyjną, świadczona przez osoby trzecie oraz dojazdy do placówek medycznych. Ważna będzie również dokumentacja medyczna, taka jak opinie lekarzy, wyniki badań, skierowania na leczenie czy zwolnienia lekarskie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Radziejowa

Nasz oddział w Radziejowie

helpfind

Oddział w Radziejowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830