Odszkodowania Rawa Mazowiecka, uzyskaj odszkodowanie w Rawie Mazowieckiej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Procedura dochodzenia odszkodowania Rawa Mazowiecka

Na samym początku warto wyjaśnić czym dokładnie jest odszkodowanie. Mianowicie jest to zwrot pieniędzy za szkody materialne, które były następstwem wypadku. Ubezpieczyciel może wypłacić odszkodowanie po naprawie zniszczonego mienia na podstawie faktur lub też wyłożyć odpowiednią kwotę pieniędzy na ten cel. W obu przypadkach konieczne będzie przedstawienie kosztorysu lub faktury. Niestety towarzystwa ubezpieczeniowe w większości przypadków wypłacają lub proponują zbyt niskie kwoty odszkodowań. Spora część osób poszkodowanych nie jest nawet tego świadoma i przyjmuje oferowane sumy. Ze statystyk wynika, że aż 89% wystawianych kosztorysów jest zaniżona. Ubezpieczyciele stosują różne zabiegi, takie jak zastosowanie części nieoryginalnych czy uśrednianie stawek za pracę warsztatu. To przekłada się na niewystarczające kwoty odszkodowań. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. W sporządzeniu takiego pisma może pomóc doświadczona kancelaria odszkodowawcza. Ubezpieczyciel będzie miał 30 dni na ustosunkowanie się do pisma reklamacyjnego.

Jak kancelaria może pomóc uzyskać odszkodowanie w Rawie Mazowieckiej?

Część osób poszkodowanych w wypadkach, decyduje się na współpracę z kancelariami odszkodowawczymi. To pozwala im zaoszczędzić sporo wolnego czasu oraz nerwów. Ponadto kwoty uzyskane z pomocą kancelarii odszkodowawczej, są niekiedy nawet kilkukrotnie wyższe niż te, które pierwotnie zaproponował ubezpieczyciel. Większość kancelarii rozlicza się dopiero po zakończeniu sprawy, dzięki temu poszkodowani nie ponoszą żadnych opłat wstępnych. Trzeba również zaznaczyć, że odszkodowanie to nie jedyne świadczenie, przysługujące z polisy OC. Pokrzywdzeni mogą również liczyć na zadośćuczynienie oraz rentę.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Rawy Mazowieckiej

Nasz oddział w Rawie Mazowieckiej

helpfind

Oddział w Rawie Mazowieckiej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830