Odszkodowania Ropczyce, uzyskaj odszkodowanie w Ropczycach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak przebiega proces ubiegania się o wypłatę odszkodowania Ropczyce?

Zarówno za wypadek przy pracy, komunikacyjny lub na gospodarstwie rolnym, poszkodowanym przysługuje stosowny rodzaj świadczenia powypadkowego z polisy OC. W przypadku zdarzenia komunikacyjnego jakim jest kolizja czy wypadek na drodze, poszkodowani mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania z polisy OC sprawcy. Wystarczy zgłosić się do jego ubezpieczyciela i powiadomić o zaistniałym zdarzeniu. Następnie ważne będzie dostarczenie niezbędnej dokumentacji do zakładu ubezpieczeń. Jeżeli na skutek zdarzenia doszło wyłącznie do uszkodzeń pojazdu, sprawa wypłaty odszkodowania jest bardzo prosta. Towarzystwo ubezpieczeniowe sporządza kosztorys naprawy samochodu i wycenia szkody na pojeździe. Proces dochodzenia odszkodowania będzie nieco bardziej skomplikowany, jeżeli pojawiły się jakiekolwiek szkody osobowe. Wtedy zakres niezbędnej dokumentacji, którą trzeba dostarczyć ubezpieczycielowi, jest dużo szerszy. Konieczne będą rachunki i faktury za zakup leków, prywatne zabiegi medyczne, dojazdy do placówek medycznych, opiekę pielęgnacyjną nad poszkodowanym. Ponadto istotne będą opinie lekarskie, wyniki badań, skierowania na dalsze leczenie lub rehabilitację oraz zwolnienia lekarskie.

Z czyją pomocą uzyskać najwyższe odszkodowanie w Ropczycach?

Poszkodowani mogą dochodzić odszkodowania osobiście lub z pomocą wyspecjalizowanych kancelarii odszkodowawczych. W pierwszym przypadku trzeba liczyć się z koniecznością zarezerwowania dosyć sporej ilości wolnego czasu oraz sporządzania szeregu pism do zakładu ubezpieczeń. Dużo wygodniejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem, będzie skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Dzięki temu poszkodowani zyskują profesjonalne wsparcie prawne i mogą liczyć na wypłatę dużo wyższych kwot świadczeń powypadkowych od towarzystwa ubezpieczeniowego.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Ropczyc

Nasz oddział w Ropczycach

helpfind

Oddział w Ropczycach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830