Odszkodowania Ruda Śląska, uzyskaj odszkodowanie w Rudzie Śląskiej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak walczyć o odszkodowanie w Rudzie Śląskiej po kolizji drogowej?

Wszelkiego rodzaju zdarzenia drogowe niemal zawsze wprawiają kierowców w konsternację. Sytuacja jest dużo mniej skomplikowana, jeżeli dochodzi wyłącznie do uszkodzeń pojazdów i żadna osoba nie ucierpiała. Nie trzeba wtedy wzywać policji, a wystarczy wymienić się danymi osobowymi oraz co jest bardzo ważne – sprawca powinien przekazać poszkodowanemu numer swojej polisy OC. Dzięki temu sprawca nie będzie musiał płacić za szkody, które wyrządził, a wypłatą odszkodowania zajmie się towarzystwo ubezpieczeniowe. Niestety polisa OC nie pokryje kosztów naprawy samochodu sprawcy zdarzenia, chyba że posiadał od dodatkową polisę ubezpieczeniową AC.

Poszkodowany może naprawić uszkodzony pojazd na dwa sposoby. Najbardziej znane jest rozliczenie kosztorysowe, które polega na wypłacie pieniędzy z góry. Towarzystwo ubezpieczeniowe oblicza koszty naprawy samochodu, które są szczegółowo rozpisane w kosztorysie. Inną metodą rozliczenia jest naprawa samochodu w warsztacie naprawczym, który po dokonanej naprawie, rozlicza się z ubezpieczycielem. Nazywa się to rozliczeniem bezgotówkowym lub warsztatowym. Poszkodowany nie dostaje pieniędzy, ale z drugiej strony nie musi przejmować się analizą kosztorysu pod kątem zaniżenia. Warto również wspomnieć, że poszkodowanemu na czas naprawy samochodu, przysługuje pojazd zastępczy o tej samej klasie.

Firmy odzyskujące odszkodowania Ruda Śląska i cała Polska

Osoby, które mają problem z uzyskaniem odszkodowania, mogą zwrócić się o pomoc do wielu różnych instytucji lub doświadczonych prawników. Bezpłatne porady w tych sprawach świadczy biuro Rzecznika Finansowego. Niestety jego pomoc skupia się wyłącznie na sporządzeniu opinii oraz mediacji pomiędzy stronami. Dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej, która zajmuje się jej kompleksowym prowadzeniem sprawy w imieniu poszkodowanego.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Rudy Śląskiej

Nasz oddział w Rudzie Śląskiej

helpfind

Oddział w Rudzie Śląskiej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830