Odszkodowania Rybnik, uzyskaj odszkodowanie w Rybniku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jakich dokumentów potrzebujesz do uzyskania odszkodowania Rybnik?

Towarzystwa ubezpieczeniowe będą wymagać szeregu różnych dokumentów od osób poszkodowanych w wypadkach. Mogą one nieco różnić się w przypadku wypłaty odszkodowania z polisy OC i NNW z uwagi na fakt, że polisy dobrowolne oparte są o indywidualne warunki ubezpieczenia. Na wstępie warto podkreślić, jakie wydatki pokrywa zakład ubezpieczeń z polisy OC. Mianowicie będą to wszystkie koszty leczenia jakie poniósł poszkodowany, na skutek doznanych obrażeń w wypadku. Można więc zaliczyć do nich koszty zabiegów medycznych w prywatnych placówkach, koszty związane z zakupem lekarstw i sprzętu ortopedycznego, wydatki na opiekę pielęgnacyjną w domu oraz dojazdy do szpitala. Ubezpieczyciel będzie więc wymagał rachunków oraz faktur, które potwierdzą powyższe wydatki. Ponadto równie ważna będzie dokumentacja medyczna. Należy udowodnić przed zakładem ubezpieczeń rozmiar odniesionych obrażeń oraz przebieg leczenia i rehabilitacji.

Trzeba również zaznaczyć, że osoby pokrzywdzone mają prawo do innych świadczeń pieniężnych z polisy OC. Będzie to chociażby zadośćuczynienie. W przeciwieństwie do odszkodowania, które obejmuje wyłącznie szkody materialne, zadośćuczynienie dotyczy szkód osobowych. Zaliczyć można do nich wszelkiego rodzaju odczucia psychiczne, które negatywnie oddziałują na poszkodowanego. Rzecz jasna wszelkie straty moralne muszą mieć związek z wypadkiem. W przypadku śmierci poszkodowanego, o zadośćuczynienie może ubiegać się jego najbliższa rodzina. Innym rodzajem świadczenia będzie renta. Może ona zostać przyznana, jeżeli doznane obrażenia na ciele są bardzo rozległe i uniemożliwiają poszkodowanemu np. podjęcie czy kontynuowanie pracy zarobkowej.

Kancelaria pomoże wywalczyć dla Ciebie wyższe odszkodowanie w Rybniku

Dość często poszkodowani muszą ponosić dodatkowe koszty, w związku z wypadkiem. Jest to niedopuszczalne, a wszystkie wydatki powinien pokryć zakład ubezpieczeń. Poszkodowani mogą jednak zwrócić się o pomoc przy uzyskiwaniu świadczeń finansowych z polisy OC sprawcy. W Internecie można natknąć się na wiele firm odszkodowawczych, oferujących usługi wsparcia prawnego. Trzeba jednak pamiętać, żeby dokładnie zastanowić się nad współpracą z konkretną firmą. Warto wziąć pod uwagę jej doświadczenie oraz opinie klientów. Pomoc kancelarii odszkodowawczej to gwarancja uzyskania najwyższych kwot świadczeń od ubezpieczyciela. Jeżeli masz kłopot lub pytania związane z dochodzeniem odszkodowania Rybnik lub okolicach, to zwróć się do nas. Kompleksowo zajmiemy się Twoją sprawą.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Rybnika

Nasz oddział w Rybniku

helpfind

Oddział w Rybniku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830