Odszkodowania Sanok, uzyskaj odszkodowanie w Sanoku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dokumenty niezbędne do uzyskania odszkodowania Sanok

Wszelkie roszczenia odszkodowawcze należy poprzeć odpowiednimi dokumentami. Dotyczy to szczególnie odszkodowania za szkody materialne. Wysokość tego świadczenia będzie uzależniona w głównej mierze od dostarczonych do ubezpieczyciela rachunków oraz faktur. Z racji tego, że polisa OC pokrywa koszty leczenia i rehabilitacji, nie można zapomnieć o dostarczeniu do ubezpieczyciela rachunków za zabiegi medyczne, zakup lekarstw i sprzętu rehabilitacyjnego, opiekę pielęgnacyjną świadczoną przez osoby trzecie. Ważna będzie również dokumentacja medyczna, która potwierdzi doznane szkody osobowe oraz czas i przebieg leczenia.

Nie zawsze osoby poszkodowane świadome są tego, że oprócz odszkodowania może im przysługiwać również zadośćuczynienie. Dotyczy ono wyłącznie strat moralnych, które poszkodowany poniósł na skutek wypadku. Ponadto o zadośćuczynienie może ubiegać się najbliższa rodzina poszkodowanego, który zmarł w wyniku zdarzenia. Jeżeli wypadek przyczynił się do utraty możliwości podjęcia pracy zarobkowej lub kontynuowania poprzedniej, pokrzywdzeni mogą wnioskować o przyznanie specjalnej renty.

Kto może pomóc uzyskać wyższe odszkodowanie w Sanoku?

Wymogi formalne, który trzeba spełnić przy dochodzeniu odszkodowania, mogą niekiedy sprawiać ogromne trudności poszkodowanym. Z tego powodu warto w takich sytuacjach zasięgnąć pomocy u kancelarii odszkodowawczej. Czym dokładnie zajmują się tego rodzaju firmy? Świadczą one kompleksową pomoc przy pozyskiwaniu świadczeń powypadkowych. Przejmują wszelkie obowiązki poszkodowanego i w jego imieniu załatwiają wszystkie formalności z ubezpieczycielem. Dzięki temu możliwe staje się pozyskanie dużo wyższych kwot odszkodowań.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sanoka

Nasz oddział w Sanoku

helpfind

Oddział w Sanoku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830