Odszkodowania Sejny, uzyskaj odszkodowanie w Sejnach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak sprawnie uzyskać odszkodowanie w Sejnach z polisy OC lub NNW?

Na wstępie warto wyjaśnić różnice pomiędzy polisą odpowiedzialności cywilnej, a zawartą na indywidualnych warunkach z ubezpieczycielem. Polisy OC są obowiązkowe dla posiadaczy pojazdów mechanicznych oraz gospodarstw rolnych – tzw. polisy OC rolnika. Działanie polis odpowiedzialności cywilnej jest dwukierunkowe. Po pierwsze osoba ubezpieczona nie ponosi odpowiedzialności finansowej za wyrządzenie przez siebie szkody osobom postronnym. Z drugiej strony osoby poszkodowane mogą wnioskować o szereg różnych świadczeń powypadkowych z polisy OC. Wyjątkiem jest natomiast polisa OC rolnika, która dopuszcza możliwość wypłaty odszkodowania zarówno właścicielom gospodarstwa rolnego jak i osobom poszkodowanym.

Jak przebiega proces dochodzenia świadczeń z obu polis? Można powiedzieć, że rodzaj dokumentów, które należy dostarczyć ubezpieczycielowi będzie podobny. Poszkodowany powinien przygotować przede wszystkim stosowne rachunki oraz faktury. Konieczne będą również dokumenty potwierdzające obrażenia ciała, a więc wyniki badań czy opinie lekarzy specjalistów. Trzeba natomiast liczyć się z tym, że polisy NNW mogą zawierać odrębne zapisy w warunkach ubezpieczenia lub umowie z klientem.

Pozostałe świadczenia przysługujące poszkodowanym

Polisa OC daje ogromne możliwości pod kątem rodzajów i kwot możliwych świadczeń powypadkowych. Poszkodowani oprócz odszkodowania mają prawo ubiegać się m.in. o zadośćuczynienie. Kiedy to świadczenie może zostać przyznane? W każdym przypadku, w którym doszło do obrażeń ciała lub śmierci poszkodowanego. Zadośćuczynienie dotyczy bowiem wyłącznie szkód osobowych, takich jak ból, smutek, cierpienie czy jakiekolwiek inne negatywne doznania psychiczne. Ponadto osoby, które doznały stałego uszczerbku na zdrowiu, mogą ubiegać się o przyznanie specjalnej renty od towarzystwa ubezpieczeniowego. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub problem z uzyskaniem odszkodowania Sejny czy na terenie kraju, to zwróć się do nas.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sejn

Nasz oddział w Sejnach

helpfind

Oddział w Sejnach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830