Odszkodowania Siedlce, uzyskaj odszkodowanie w Siedlcach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Prawa poszkodowanych w dochodzeniu odszkodowania Siedlce

Zakład ubezpieczeń, w którym sprawca wypadku posiada polisę OC, zobowiązany będzie do wypłaty odszkodowania osobom poszkodowanym. Sam sprawca nie może natomiast ubiegać się o świadczenia z własnej polisy OC. Jak więc należy podejść do całej procedury wypłacania świadczeń z polisy OC? Najprostsze będzie pozyskanie pieniędzy na naprawę uszkodzonego samochodu. Po wybraniu rozliczenia kosztorysowego, gotówka może pojawić się na koncie poszkodowanego już w przeciągu kilku dni. Istnieje również możliwość rozliczenia warsztatowego. Ubezpieczyciel nie wypłaca wtedy pieniędzy na naprawę samochodu z góry, lecz rozlicza się z warsztatem, który dokonuje naprawy pojazdu.

Zakres świadczeń o jakie mogą ubiegać się osoby poszkodowane, nie kończy się wyłącznie na odszkodowaniu za straty materialne. Równie ważna będzie rekompensata za szkody osobowe, takie jak smutek czy cierpienie spowodowane doznanymi urazami. Świadczenie to nazywane jest zadośćuczynieniem i przybiera ono formę jednorazowej wypłaty pieniężnej. Zdarza się, że obrażenia są na tyle poważne, że osoby poszkodowane nie są w stanie dalej kontynuować pracy zarobkowej lub ograniczone są możliwości rozwoju zawodowego lub osobistego. Wtedy mogą oni ubiegać się o przyznanie stosownej renty.

Firmy pomagające uzyskać najwyższe odszkodowanie w Siedlcach

Z uwagi no to, że kwoty proponowanych lub wypłacanych odszkodowań przez zakłady ubezpieczeń nie zawsze są adekwatne do szkód materialnych, poszkodowani szukają pomocy w różnych firmach odszkodowawczych. Wsparcie prawne okazuje się niekiedy jedynym możliwym rozwiązaniem, aby pozyskać wyższe kwoty świadczeń powypadkowych. Kancelarie odszkodowawcze nie działają bezpłatnie i trzeba liczyć się z koniecznością odprowadzenia prowizji po wygranej sprawie. Z drugiej strony poszkodowani nie muszą ponosić żadnych opłat wstępnych, a rozliczają się dopiero z końcem współpracy.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Siedlec

Nasz oddział w Siedlcach

helpfind

Oddział w Siedlcach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830