Odszkodowania Sieradz, uzyskaj odszkodowanie w Sieradzu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Co potrzebujesz aby uzyskać odszkodowanie w Sieradzu?

Towarzystwa ubezpieczeniowe wymagają ze strony osób poszkodowanych, przedstawienia szeregu dokumentów, na podstawie których zostanie określona wysokość odszkodowania i pozostałych świadczeń pieniężnych. Przed zgłoszeniem szkody należy jeszcze upewnić się, z jakiej polisy ma zostać wypłacone odszkodowanie. W przypadku polisy NNW lub AC, o wszystkich warunkach przyznawania świadczeń, można dowiedzieć się z umowy z ubezpieczycielem. W niej zawarta jest również suma ubezpieczenia, czyli maksymalna kwota, która może zostać wypłacona poszkodowanemu. Inaczej będzie wyglądać dochodzenie świadczeń z polisy odpowiedzialności cywilnej – OC. W tym przypadku należy kierować się zapisami w konkretnych ustawach, uchwalanych przez państwo. Obowiązują one każdy zakład ubezpieczeń oraz gwarantują dostęp do świadczeń powypadkowych osobom poszkodowanym.

Ubiegając się o odszkodowanie za straty materialne, niezbędne będą faktury za naprawę uszkodzonego mienia. Dotyczy to również wydatków na leczenie oraz rehabilitację. Należy więc zgromadzić wszelkie rachunki za zakup leków, zabiegi rehabilitacyjne, korzystanie z opieki pielęgnacyjnej – w tym świadczonej przez osoby z najbliższej rodziny. Zakład ubezpieczeń będzie również potrzebował dokumentacji medycznej z leczenia, czyli takich pism jak opinie lekarskie, wyniki badań, karty i wypisy szpitalne.

O jakie kwoty odszkodowania Sieradz możesz się ubiegać?

Wysokość odszkodowania niemal zawsze zależna będzie wyłącznie od dostarczonych do ubezpieczyciela faktury i rachunków. Warto jednak zaznaczyć, że nie zawsze kwota odszkodowania będzie równa kwocie naprawy uszkodzonego mienia. Odszkodowanie ma w swojej istocie rekompensować szkody materialne i nie może sprawić, że poszkodowany wzbogaci się na nim. Dla przykładu jeżeli wartość odszkodowania przewyższa wartość samochodu sprzed zdarzenia, to szkoda zostaje uznana jako całkowita. Ubezpieczyciel wypłaca wtedy różnicę pomiędzy wartością rynkową pojazdu, a wartością wraku.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sieradza

Nasz oddział w Sieradzu

helpfind

Oddział w Sieradzu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830