Odszkodowania Sierpc, uzyskaj odszkodowanie w Sierpcu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Formalności niezbędne do uzyskania odszkodowania Sierpc

Procedura dochodzenia odszkodowania i pozostałych świadczeń z polisy OC, wiąże się z koniecznością przygotowania szeregu dokumentów dla ubezpieczyciela. Jest to bardzo istotne, ponieważ obliczenie kwoty odszkodowania następuje na podstawie przedstawionych rachunków oraz faktur. Najpierw jednak trzeba wiedzieć, za jakie wydatki można ubiegać o zwrot pieniędzy z polisy OC. Przede wszystkim poszkodowany ma prawo do pełnej rekompensaty pieniężnej za wszelkie szkody materialne, spowodowane wypadkiem lub kolizją, czyli np. uszkodzony samochód. Ponadto pokrzywdzonemu przysługuje zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji. Można zaliczyć do nich zabiegi medyczne w prywatnych placówkach, opiekę lekarską, zakup leków i sprzętu rehabilitacyjnego, przejazdy do szpitali czy aptek. Wszystkie te wydatki powinny zostać udokumentowanie w postaci rachunków i faktur, co jest obowiązkiem poszkodowanego – jeżeli wnioskuje o zwrot tych kosztów.

Jak walczyć o odszkodowanie w Sierpcu z kancelarią odszkodowawczą?

Poszkodowani, którzy mają problem lub pytania związane z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela, mogą liczyć na pomoc kancelarii odszkodowawczej. Często zdarza się, że kwoty odszkodowań proponowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe nie są wystarczające na pokrycie wszystkich szkód materialnych. To sprawia, że poszkodowani muszą dopłacać do naprawy z własnej kieszeni. Nieoceniona w takich sytuacjach jest pomoc kancelarii odszkodowawczej, która w imieniu swojego klienta, dochodzi należnych świadczeń powypadkowych. Poszkodowany nie musi przejmować się sporządzaniem pism odwoławczych oraz innymi rzeczami. Całą sprawę prowadzi wybrana kancelaria, która po uzyskaniu świadczeń, pobiera stosowną prowizję. Z drugiej strony jest to korzystne dla pokrzywdzonych, gdyż nie muszą oni wykładać pieniędzy przed rozpoczęciem współpracy z kancelarią.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sierpca

Nasz oddział w Sierpcu

helpfind

Oddział w Sierpcu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830